Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Andamani saared

  Reis Andamani Saartele

  Hind 1999€ / reisija
  Reisi toimumisaeg: 21.02 – 04.03.2024

  Andamani ja Nicobari saared on üks ligipääsmatumaid paiku planeedil. See vähetuntud saarerühm asub Bengali lahe ja Andamani mere vahel, mandri Indiast umbes 1400 km ja mandri Taist umbes 1000 km kaugusel. Kokku koosneb saarestik 572 idülliliselt kaunist saarest, kuid vaid tosinajagu on neist  avatud turistidele. Kuigi Andamanid kuuluvad Indiale, siis geograafiliselt paiknevad nad pigem Kagu-Aasias. Saare algasukateks on erinevad aborigeeni hõimud , kellest mõnedel ei ole välismaailmaga mingit ühendust ka tänapäeval. Andamanid olevat nime saanud ahvi pea ja inimese kehaga hindu jumala Hanumani järgi.

  Paljud Andamani saared on tegelikult kaitse all, et säilitada nende haruldast bioloogilist mitmekesisust ja kaitsta kuut seal elavat hõimurühma, kellest mitmed turvavad raevukalt oma iseseisvust.

  Pealinn Port Blair paikneb Lõuna-Andamani saare lõunaosas, mida ümbritsevad maalilised mäed, metsad ja põllud. Pealinnas elab pool Andamanide elanikkonnast –umbes 100 000 elanikku.

  Ainus täielikult väljaarenenud turismiteenusega saar on Havelocki saar – piltilusate valgete randade, rikkalike korallrahude ja lopsaka roheluse ja metsaga kaetud loodusparadiis.

  ANDAMANI REISI TIPPHETKED:
  *lopsakalt roheline loodus
  *lumivalged liivarannad
  *kongivangla Port Blairis
  *suurepärased snorgeldamis-  ja sukeldumisvõimalused
  *türkiissinine meri
  *värvilised korallriifid ja palju värvilisi troopilisi kalu
  *läbimatud mangroovi metsad ja võimsad vihmametsad
  *vastuoluline India pealinn Delhi

  Andamani saarte külastamiseks on vaja India viisat ja reisiluba saarte külastamiseks.

  ANDAMANI SAARTE REISIKAVA

  Delhi – Port Blair – Havelock – Port Blair – Delhi

  21.veebruar 2024 – 04.märts 2024

  Lae reisikava PDF’na alla siit!

  Väljumine 21/02.24 Lend Tallinn-Delhi

  1 Päev
  Delhi

  Saabumine varahommikul Delhisse, majutume hotelli, kus sööme hommikusöögi ja peale väikest värskendust läheme Delhi linnaekskursioonile. Ekskursiooni programmis Vana -Delhi külastus koos rattariksasõiduga, Jamamasjidi mosee, külastame Raj Ghati mälestusmärki, möödume Punasest kindlusest, Presideni paleest, parlamendi hoonest ja imetleme India väravat. Näeme ka Lakshmi Narayan templit ning Chandni Chowk Bazaari ehk ehtsat India turgu.

  Külastame Qutab Minari kompleksi, mille ajalooline 5 korruseline võidutorn kõrgub üle ajaloolise piirkonna, tähistades siin 1193 rajatud esimese islamiriigi asukohta.

  2 Päev
  Delhi
  Port Blair

  Hommikune lend 10:50 Delhi – Port Blair. Kohale jõudmine pärast lõunat ja registreemime kõigepealt 4* hotellis Munjoh Island House. Peale seda võtame suuna sisse linna peamist vaatamisväärsust külastama – koloniaalvanglat Celluar Jail, mis on tuntud just oma julmuse poolest, kus äärmiselt vägivaldselt piinati ja tapeti India vabadusvõitlejaid, kes olid seal brittide poolt vangistatud. Seejärel liigume hotelli õhtust sööma ning uuesti vanglasse tagasi õhtuks valgusetendust vaatama.

  3 Päev
  Port Blair
  Rangat

  Sel päeval on varajane ärkamine ning külastame Lime Stone koobas Baratangi saarel – kuhu läheme paadiga. Teekond läheb läbi imelise vihmametsa, mis on koduks ka ühele maailma vanimale hõimule – Jarawa hõimule. Paadisõidul saame imetleda tihedat ja pea läbimatut mangroovimetsa. Maasturitega sõidame ka mudavulkaani juurde. Ööbimine Rangat hotellis.

  NB! Kohalike (hõimu liikmete) pildistamine, suhtlemine, lähenemine on keelatud.

  4 Päev
  Rangat

  Havelock Hommikul sõidame praamiga Havelock’i saarele. Seejärel transfeer hotelli ning ülejäänud päev puhkamiseks. Ööbimine Havelock-is 4* hotellis Munjoh Ocean Resort.

  5 Päev
  Havelock

  Päev puhkuseks Havelocki saarel

  6 Päev
  Havelock

  Päev puhkuseks või soovikorral ekskursioon lisatasu eest Radhanagar Beach

  Radhanagari randa peetakse maailmas seitsme kaunima ranna hulka, ja aasias on valitud just see rand rannaks nr 1!!! Seal on lihtsalt uskumatud vaated, seljataga tihe vihmamets ja ees laiub türkiissinine avameri.

  7 Päev
  Havelock

  Päev puhkuseks või soovikorral ekskursioon lisatasu eest “Elephant Beach Trek with Snorkelling”

  Võimsaima elamuse korallidest saab kindlasti sukeldudes, kuid mitte ainult – meil on võimalus ekskursiooni käigus minna snorgeldama, et avastada seda imelist, värvilist ja müstilist Andamani saarestiku korallriifi.

  8 Päev
  Havelock

  Päev puhkuseks või soovikorral ekskursioon lisatasu eest Island Hopping in a private speed boat

  Naudime privaatse kiirkaatriga sõitu Andamani saarestiku saarte vahel, mis kohati meenutab sõitu labürindis. Naudime saarte looduslikult puutumatut ilu ja külastame maalilisi randu. See on päev täis luksust, päikest, merd, ilu, loodust ja lummavaid vaateid.

  9 Päev
  Havelock

  Päev puhkuseks Havelocki saarel

  10 päev
  Havelock
  Port Blair

  Sõidame praamiga Havelockist tagasi – Port Blairi, väljumine kell 10:00, saabumine Port Blairi kell 16:00 ja majutume üheks ööks 4* hotellis Munjoh Island House. Õhtul vaba aeg.

  11 päev
  Port Blair
  Delhi

  Lend Port Blair – Delhi 10:50 – 14:30 ja ööbimine lennujaama lähedal 3* hotellis Ibis Aerocity. Kes soovib võib iseseisvalt tutvuda õhtuse Delhiga.

  12 päev
  Delhi

  Transfeer lennujaama ning seejäral lendame Delhi-Tallinn.

  Reisi hind alates 1999€/reisija

  Reisi hind sisaldab:

  • Lend Tallinn- Helsingi – Delhi
  • Lend Delhi – Port Blair – Delhi
  • Lend Delhi – Helsingi – Tallinn
  • Laevapiletid Port Blair – Havelock – Port Blair
  • Majutus 12 ööd + saabudes varahommikune check-in Delhis
  • 13 hommikusööki
  • 10 transfeeri
  • Delhi linnaekskursioon
  • Andamani saartel 2 ekskursiooni (märgitud programmis)
  • Kohalik giid inglise keeles
  • Eesti keelne esindaja kaasas alates Tallinnast

  Hinnale lisandub:

  • India viisa
  • Soovikorral ühese toa lisatasu 700€
  • Soovikorral lisa ekskursioonid
  • Reisikindlustus

  Vastutav reisikorraldaja: Estlive Travel

   

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1