Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Ekskursioonid

  EKSKURSIOON HELLE VILLE, YLANG-YLANG ISTANDUS,LEEMURID, KILPKONNAD JA KROKODILLID.
  Poolepäevane ekskursioon (Kell 8.30-13.30)
  Hind: 40 EUR/ reisija

  Peale varajast hommikusööki sõidetakse Nosy Be pealinna Helle Ville’i. Kohalik inglise keelt rääkiv giid tutvustab oma saart rääkides Madagaskari ajalugu ja seda kuidas malagashid end prantsuslaste koloniaalvaldustest iseseisvaks võitlesid 1960. aastal. Seejärel tehaks pildistamispeatus kohalikus sadamas ja sõidetakse botaanikaaeda, kus peale kerget jalutuskäiku  tutvustatakse parfüümessentside tekkimisprotsessi. Kohalikus Butiigis saab osta ka ylang- ylang ja teisi taimseid parfüümiessentse. Pakutakse kohalikke värskendavaid puuviljamahlu. Ekskursioon jätkub  loomapargis, kus elavad eraldatud territooriumil nii suured kilpkonnad, krokodillid kui erinevat sorti leemurid. Peale looduspargi külastust sõidetakse Helle Ville’i linna mis oli ehitatud koloniaalajal.

  Ahv

   

  EKSKURSIOON KOLMELE SAARELE: Komba, Tanikeli, Sakatia
  1 päevane väljasõit (Kell 8.00-17.00)
  Hind: 90 EUR/ reisija

  Peale varajast hommikusööki sõidetakse paadiga hotellist mööda rannajoont Komba (leemuri) saarele, kus elavad kohalikud malagashid nagu vabaõhumuuseumis oma igapäevaelu. Jalutuskäik mööda kitsaid ja autentseid külateid annab küllaldase ülevaate kaluriküla elust- olust. Töökad kohalikud veedavad oma aega peamiselt õues askeldades- kalavõrkusid või purjeid parandades, käsitööd tehes või toitu valmistades. Saar on taimestiku poolest väga rikas- lisaks ylang- ylangi puudele kasvavad siin ka kohvipuud ja metsikud ananassid. Peamine vaatamisväärsus Komba saarel on aga pruunid ja mustad leemurid, kes poseerivad meeleldi hüpates oma pehmete käppadega õlalt õlale ja oksalt oksale. Saarel müüakse naispere poolt valmistatud pitslaudlinu ja meespere poolt valmistatud pilte ja puuskulptuure ning maske. Hinnad on juba algusest mõistlikud (näiteks 3- meetrine Richelieu tikandiga laudlina maksab 20 eurot). Komba saarele järgneb Tanikeli (tõlkes ilus maa) saar mis on kohalik looduskaitsela oma eriliste korallide ja kalade poolest. Tanikeli saarel on vaba aeg ujumiseks, päevitamiseks ja snorgeldamiseks. Viimane peatus  on paradiisisaarel Sakatia (kasside saar), tuntud ka orhideesaare nime all. Sakatial  on kaetud rikkalik lõunasöögilaud. Maitsva toidu kõrvale pakutakse veini ka õlut. Päeva lõpetab mõnus siesta rannale sätitud mugavates lamamistoolides smaragdrohelises laguunis..
  Rohelineloom

   

  EKSKURSIOON IRANJA SAARTELE MOZAMBIIGI LAHTE
  1 päevane väljasõit (Kell 8.00-17.00)
  Hind: 90 EUR/ reisija.
  Lastele 45 EUR

  Peale  varajast hommiskusööki sõidetakse paadiga Nosy Iranjale mööda erilist mereteed (Mozambiigi väin), kus võib tihti kohata delfiine ja vaalu. Nosy Iranja saarel on lisaks kohalikule koloriitsele  kalurikülale veel ka hingematvalt kaunid vaated ookeanile ja väikesele naabersaarele. Kahte saart ühendab suhkruvalge 1,5 km pikkune liivariba ja vesi on kauneim kui ükskõik millises laguunis maailmas. Vaba aeg ujumiseks ja päevitamiseks. Rannas elavad ka suured merekilpkonnad, kes tulevad aeg-ajalt ennast näitama. Ekskursiooni käigus pakutakse Madagaskari parimat võimalikku lõunasööki. Enne päikeseloojangut saabutakse tagasi hotelli.

  Puud

   

  SÜVAVEE KALAPÜÜK

  Võtame suuna Mozambique kanali süvavetele, et otsida erinevaid kalaliike. Parimad kalapüügi paigad jäävad teatavasti umbes 50km kaugusele avamerele. Päev on edukalt õnnestunud, kui “võrku” jäävad marliinid, purikalad, barrakuudad, kollase uimega tuunikala ja kuningmakrell. (Marliini hooaeg on juulist oktoobrini ja purikaala on saadaval terve aasta)
  Hind: 140 EUR/tund/ vähem kui 4 tunnine sõit
  80 EUR/tund/rohkem kui 4 tunnine sõit
  (Paati võimalik rentida minimaalselt 4 tunniks ja osaleda saavad max 5 reisijat)

   

  SUKELDUMINE
  Madagaskaril on palju sukeldumiskeskusi kuna veealune maailm väärib avastamist. Igast hotellist on eraldi sukeldumiskeskus kus on erinevad hinnad. Toome välja hotellidest Ambaro Beach ja Ora Loharano Resort sukeldumiskeksuse hinnakirja.

  Sukeldumiseks sõidetakse Nosy Be saarelt 5-25 km kaugusele ookeanile. Teel võib näha  vaalu ja delfiine.

  Pakettide hinnad on järgmised:
  1) intro 70 EUR (algaja sukelduja läheb personaalse treeneriga 30-40 minutiks veemaailma vaatama)
  2) 2x pakett, üks sukeldumine 60 EUR
  3) 10 x pakett, üks sukeldumine 40 EUR

  *Hinnad on informatiivsed ja võivad sihtkohas muutuda.
  Ekskursioonid saab broneerida sihtkohas hotelli vastuvõtus otse korraldajalt.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex