Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Ekskursioonid

  Eestikeelsete ekskursioonide toimumise eelduseks on vähemalt 20 osavõtjat, v.a. La Gomera ekskursioon, mille puhul on nõutav min 40 in. Kui soovijaid on vähem, saab minna inglise- või muukeelsetele ekskursioonidele.
  Kui ekskursioonile koguneb vähemalt 15 osavõtjat, tuleb kaasa eesti keelt rääkiv reisiesindaja. Ekskursioone võite osta Eestis kroonides või kohapeal infotunni ajal eurodes
  (ainult sularahas). 2-11-aastased lapsed saavad ekskursioonidelt hinnasoodustust.

  NB! Ekskursiooniprogramm ja hinnad on orienteeruvad ja võivad muutuda.

  Saareekskursioon ja Teide (terve päev, lõunasöögiga)
  Pika päeva jooksul näeme Tenerife kaunist ja vaheldusrikast loodusmaastikku ning teeme põgusalt tutvust põhjaranniku külade ja väikelinnadega. Teel peatume Mirador de Archipenque´l, kust avaneb võimas vaade Los Gigantese kaljurahnudele, mis sirutuvad püstloodis 600m kõrgusele taevasse. Mirador de Garachicol naudime võrratuid vaateid Garachico linnakesele, mis sajandeid tagasi oli tähtsaim sadamakoht saarel. Meie teele jääb Icod de los Vinos, kus kasvab saare võimsaim draakonipuu Drago Millenario. Piirkond on tuntud veinivalmistamise poolest, millele viitab ka linna nimi. Kohalikke veine degusteerime La Cueva del Drago bodega´s. Soovi korral on võimalus veine jt. kohalikke tooteid (palmimett, likööre, mojo-kastmeid ja käsitööd) ka kaasa osta. La Orotava lähistel sööme lõunat tüüpilisi Kanaari rooge pakkuvas restoranis (lõunasöök hinnas). Peale lõunat võtame suuna saare keskosas asuvale Teide Rahvuspargile, mida kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Pico del Teide (3718 m). Naudime looduse värve ja vorme ning teeme peatusi pildistamiseks ja kaljumoodustiste vahel jalutamiseks. Teel hotellidesse peatume Vilaflori lähistel Pino Gordo juures, mis on üks võimsamaid Kanaari mände saarel. NB! Köisraudteega Teide tippu ei sõideta!
  Hind: 880 EEK/ 56 EUR Lapsed: 440 EEK/ 28 EUR

  Loro Park (terve päev)
  Loro on Tenerife tuntuim looduspark, kus on lopsakat loodust ning palju eksootilisi loomi ja linde. Pargis on 4,5 tundi vaba aega, et omal käel erinevaid atraktsioone ja etendusi (gorillad, merilõvid, delfiinid, mõõkvaalad) nautida. Võite külastada haitunneliga akvaariumi ning maailma ühte suuremat pingviinide eluala väljaspool Antarktikat. Kaunis troopilises aias on ka üks maailma suurimaid papagoide kollektsioone.
  Hind: 925 EEK / 59 € Lapsed 6 -11 a: 480 EEK / 30.50 €; 0-5 a 245 EEK/15.50 EUR

  La Gomera saar (terve päev, lõunasöögiga)
  Ekskursioonipäev Tenerife naabersaarele La Gomerale pakub suurepäraseid looduselamusi. Varahommikul sõidame Los Cristianose sadamast La Gomera pealinna San Sebastiáni, kus on peatunud ka maadeavastaja Cristohper Kolumbus. La Gomeral näeme muljetavaldavat loodust, külastame Garajonay rahvuspargi iidset loorberimetsa, mille UNESCO on kuulutanud maailmapärandiks. Sööme lõunat kohalikus restoranis ning näeme/kuuleme linnulaulule sarnanevat vilekeelt El Silbot – keelt, mida kasutasid pärismaalased omavahel suhtlemiseks sajandeid tagasi. Õhtul toob laev meid tagasi Tenerifele! NB! Kaasa võtta isikut tõendav dokument ja mõni soojem riietusese!
  Hind: 860 EEK/55 EUR Lapsed: 430 EEK/27.50 EUR

  VÄLJASÕIDUD JA ÜRITUSED ILMA ESINDAJATA
  Flamenco show Piramide de Arona kontserdisaalis (õhtune üritus)
  Kõrgetasemeline lavalise flamenco õhtu Hispaania tuntud koreograafi Carmen Mota balletitrupi esituses. Näete tantsuseadeid klassikalisele ja Hispaania rahvamuusikale.
  Hind: 610 EEK/ 39 EUR Lapsed: 13-17-a. lapsed: 305 EEK/19.50 EUR. Alla 13-a. lapsed tasuta!

  LAEVAREISID
  2 – 5 tunnised lõbureisid saare lõunarannikul või piki läänekallast. Laeval saab päevitada ning sobiva ilmaga tehakse ka ujumispeatus (rätik kaasa). Sõltuvalt reisist on hinnas kerge eine/lõuna ja karastusjoogid/õlu. Hea õnne korral võib näha vaalu või delfiine.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex