Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Ekskursioonid

  Eestikeelsete ekskursioonide toimumise eelduseks on vähemalt 10 osavõtjat. Kui soovijaid on vähem, saab minna inglise- või venekeelsetele ekskursioonidele. Ekskursioone võite osta kohapeal infotunni ajal USD (ainult sularahas).
  2-11-aastased lapsed saavad ekskursioonidelt hinnasoodustust.
  NB! Ekskursiooniprogramm ja hinnad on orienteeruvad ja võivad muutuda.
   
  Kairo (terve päev, sisaldab lõunasööki)
   
  kairo
   
  Varahommikul asume teele Kairo poole, kus tutvume Egiptuse tähtsaimate vaatamisväärsustega. Külastame Egiptuse Muuseumi, et imetleda selle fantastilist kollektsiooni. Kuninglike muumiate ruumidesse pääseb lisatasu eest (u 50 EGP). Pildistamine ja filmimine on lubatud ainult lisatasu eest Seejärel imetleme kuulsaid Egiptuse püramiide ning Sfinksi. Lõunasöök. Külastame parfümeeriakauplust ja basaari.
   
  Luksor (terve päev, sisaldab lõunasööki)
   
  luksor
   
  Unustamatu retk sadade treppide Teebasse. Külastame Kuningate Orgu, Hatseptsuti templit. Seejärel sõidame Niiluse purjepaadi feluccaga jõe idakaldale, kus naudime lõunasööki. Peale lõunat külastame Karnaki templeid.
   
  Paradiisisaar (terve päev, sisaldab lõunasöögi)
   
  paradiisisaar
   
  Ei pea tingimata olema kogenud sukelduja, et Punase mere kirevast veealusest maailmast osa saada! Mereretke käigus peatutakse Giftuni saarel, mille madalas ja kristallselges rannikuvees saavad snorkeldamist õppida ka algajad. Retkel tehakse ka paar sukeldumispeatust.
   
  Püha Antoniuse ja Püha Pauluse kloostrid (terve päev, sisaldab lõuna)
   
  St_Anthony_Monastery
   
  Umbes 155 km kaugusel Kairost on mägedesse peitunud oaasis kaks vana kloostrit – Püha Antoniuse ja Püha Pauluse kloostrid. Kloostrid on rajatud u 4.-6. saj ja tegutsevad tänapäevalgi. Kuna läbi ajaloo on kloostreid käinud rüüstamas nii beduiinid kui berberid, rajati kloostrite ümber kõrged müürid. Püha Antoniuse klooster on nagu väike küla – seal on aiamaad, veskid, pagaritöökojad ja 5 kirikut. Kloostris on ka raamatukogu, kus säilitatakse üle 1700 väärtusliku üriku. 2002.a. alustati kloostri renoveerimistöid.
   
  Džiibisafari
   
  Jeep
   
  Sõidame džiipidega kõrbesse, kus külastame beduiiniküla, soovijad saavad proovida nii kaameli seljas ratsutamist kui ATV-dega kihutamist.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex