Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Hispaania

  Costa del Solis ootavad teid vilgas ööelukeskus Torremolinos, maaliline Benalmadena, rahulik Fuengirola ning maailma kuulsuste lemmikpaik, Euroopa prestiižikamate kuurortide hulka kuuluv Marbella. Sihtkohas võtavad teid vastu eestikeelt rääkivad esindajad, kes viivad läbi ekskursioonid ning on abiks võimalike probleemide lahendamisel.

  NB! Marbellas meil esindajat ei ole ning seal tuleb teil hakkama saada omapäi. Aurinko reisiesindajaga saate vajadusel ühendust telefonitsi.

  Miks Costa del Sol?

  Costa del Sol on Hispaania populaarseim puhkusepiirkond. Üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivane rannik meelitab kohale nii tavapuhkaja kui ka maailma rikkad ja ilusad. Turistide jaoks on olemas kõik puhkamiseks vajalik – suur hotellivalik, restoranid-baarid, ajaveetmiskohad, sportimisvõimalused, erinevad lõbustus- ja huvipargid.
  Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks. Andaluusia autonoomne piirkond, kuhu Costa del Sol kuulub, on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid. Suurepäraste keskaegsete mälestusmärkidega Sevilla, Cordoba, Ronda ja Granada paiknevad kõigest paarisaja km raadiuses. Päevaste ekskursioonide ulatusse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar ja Araabia eksootikat pakkuv Maroko.
  Torremolinos, Benalmadena ja Fuengirola sobivad hästi perepuhkuseks, sest lisaks liivarandadele on lähedal mitmeid lapsi paeluvaid vee-ja huviparke: Tivoli World Benalmadenas, Torremolinose veepark, Benalmadena akvaarium, Fuengirola loomaaed ja veepark, Selwo looduspark Esteponas.
  Piirkonna loodus on kaunilt vaheldusrikas. Mäed ja orud, kirgassinine meri, laugjad liivarannad vaheldumisi maaliliste kaljudega, hooldatud golfiväljakud, lumivalgete majadega Andaluusia külad mäenõlvadel – see on kirgastav esteetiline elamus.
  Torremolinos, Benalmadena ja Fuengirola on vilka eluga kosmopoliitsed kuurordid, kus on laiad liivarannad, piisav valik hotelle ja ajaveetmiskohti ning aktiivne ööelu. Nad on paslikud nii aktiivse puhkuse harrastajatele kui ka lihtsalt päikesenautijatele.

  costa_del_sol

  Miinused
  – Kohalikud ei räägi meelsasti võõrkeeli.
  – Aprillis võib merevesi tunduda üsna karastav.

  Plussid
  + Vaheldurikas loodus, laiad liivarannad.
  + Suur hulk erinevaid ajaveetmisvõimalusi.
  + Arvukad teema- ja veepargid.
  + Põnevad ajaloomälestised

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex