Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Hotellid

  Ora Resort Marumbi Beach 3*
  Hotell on aasta tagasi valminud. Hotell sobib hästi noortele, sest hotelli vahetuse läheduses asub Sansibari saare üks kuulsamatest ööklubidest. Hotell asub küll ookeani kaldal, kuid ujumiseks sobiv rand asub naaberhotelli territooriumil kuhu viib tasuta transfeerbuss. Hotelli söögiplaan on FB (täispansion). Sobib hinnatundlikule kliendile.

  Hotell1

  Hotell2

  ORA Resort Coral Reef 3*
  Hotell asub imelistel valgetel liivarandadel ja rannajoon on pikkade ja sihvakate palmidega ääristatud. Hotellil on tagasihoidlikud toad, bassein, butiik, suurepärane restoran, SPA keskus ja hotelli territooriumil on ka kunstikauplus kus kunstnikud kohapeal maalivad. Sobib kõikidele vanusegruppidele. SOOVITAME!

  Hotell3

  Hotell4

  ORA Resort Palumbo 4*
  Hotell asub 40km lennujaamast ja pealinnast. Hotellil on suur territoorium, väga ilus rand, SPA keskus, tasuta wi-fi, päikeseloojangu-terrass, avarad toad. Sobib hästi puhkuseks peredega.

  Hotell5

  Hotell6

  ORA Resort MYBLEU 4 *+
  Hotell MYBLEU sobib kõrget kvaliteeti hindavale kliendile. Parima võimaliku asukohaga hotellil Sansibaril on täiuslik rand, ilus aed, avarad toad, kaasaegne baar, suurepärane restoran, huvitav õhtune programm. Sobib mugavust hindavatele peredele.SOOVITAME!

  Hotell7

  Hotell8

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex