Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Iisrael

  Meil on hea meel teatada, et oleme avanud müügi Iisraeli sügishooaja lendudele 2012 kevadel!

  Lennud Iisraeli, Eilatisse toimuvad 11-25.10.2012 ja 07.03-18.04.2013.
  Miks Eilat?

  ► Iisraeli lõunatipus, Aqaba lahe rannikul tunnevad end mõnusalt nii aktiivse kui ka rannapuhkuse nautijad. Iidses kuningas Saalomoni sadamalinnas paikneb nüüd nooruslik ja mitmekesiste võimalustega kuurortlinn. Võid valida hotelli keskuses, rannapromenaadi ääres või lausa korallrifi ääres paiknevas Coral Beachi hotellipiirkonnas. Eilati soe kliima ning puhas ja ka talvisel ajal soe merevesi ootavad sind.
  ► Eilatis on mitmekülgsed harrastusvõimalused. Kirka veega värviliste korallide ja kaladega Punane meri on sukeldujate soovunelm. Snorkeldades või sukeldudes avaneb sulle silmipimestav veealune maailm. Punase mere korallimaailma saad nautida ka ise vette minemata – näiteks klaaspõhjaga paadis või veealuses observatooriumis. Soodsad tuuled pakuvad elamusi ka surfaritele ja purjetajatele. Märgistatud matkarajad viivad sind Negevi kõrbe Vana Testamendi aegsetele maastikele. Üle poole kogu Iisraeli pinnast hõlmavas kõrbes võib rännata džiibi või jalgrattaga, kaamli seljas või jalgsi matkates.
  ► Kui Iisraeli lapsed Moosese juhtimisel Egiptuse orjaikkest Tõotatud Maale teele asusid, siis kõndisid nad kõrbes tõenäoliselt Eilati lähedal. Eilatit ja 40 km sellest põhjas paiknevat Yotva oaasi mainitakse ka Piiblis. Taaveti poeg Saalomon kaevandas Eilati lähistel paiknevas Timnas vaske.
  ► Suurepärasest ekskursioonivalikust leiad Püha Linna Jeruusalemma, mis on kultuslik lausa kolmele suurele maailmareligioonile – juutidele, kristlastele ja moslemitele; Surnumere ja roosa Petra kaljulinna.
  ► Loodusssõprade jaoks pakub Eilat põnevust miljonite rändlindude tõttu – Iisraeli ja Jordaania aladel talvitub üle 400 erineva linnuliigi.
  ► Eilati restoranides on esindatud eri maade rahvusköögid, hotellides pakutakse juudi koššer-köögi hõrgutisi. Eilati ööelu hoogustub nädalavahetust veetma tulnud iisraellaste saabudes veelgi.

  Plussid ja miinused

  +Puhas, alati vähemalt +20 kraadine merevesi
  +Punase mere värvikirev veealune maailm ja suurepärased sukeldumisvõimalused
  +Nooruslik kuurortlinn
  +Põnevad ekskursioonid

  +Puhas ümbrus

  -Talvel võib tihti esineda tuuliseid ilmu
  -Suur päevase ja öise temperatuuri vahe
  -Suhteliselt kõrge hinnatase

  Vahemaad Eilatist:

  Jordaania piir: 3 km
  Taba (Egiptuse piir): 8 km
  Surnumeri: 200 km
  Jeruusalemm: 320 km
  Tel Aviv: 345 km

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex