Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Kuldsete liivade kuurort

  Kuldsete Liivade kuurort asub samanimelise rahvuspargi territooriumil, 18 kilomeetrit Varnast kirde suunas. Varna lennujaamast ligikaudu 25 minutit kestva bussisõidu järel satute lopsaka puhta looduse rüpes olevasse ja Sinilipuga pärjatud kuurortisse. Kuurorti maastikku ilmestavad tiheda metsaga kaetud mäed ja ligi 3,5 kilomeetri pikkune ning kohati kuni 100 meetri laiune peeneteralise liivaga kaetud rannatsoon. Kuurortis on hästi arenenud infrastruktuur ning 70 siinset hotelli suudavad Teile pakkuda piisavalt tegevusi meelelahutuslikult ja sportlikult mitmekülgseks puhkuseks.
  Kuurorti puhtaveeline meri on valdavalt madala põhjaga ning suvine keskmine veetemperatuur küündib siin + 24 °C ja õhutemperatuur koguni + 27 °C.
   
  Kuldsete Liivade kuurorti peamisteks vaatamisväärsusteks on Püha Ristija Johannese kabel, XIV sajandist pärinev Aladja kahetasandiline kaljuklooster ja siinsele piirkonnale tuntust toonud mineraalvee allikad. Kuldsed Liivad on ideaalne paik aktiivse puhkuse veetmiseks. Kuurorti spordikeskustes on võimalik kihutada kaatril, skuutril, veesuuskadel või „banaanil“, saab surfida, lennelda vesilohega, lustida liumägedel. Kuurorti kümnel tenniseväljakul toimuvad nii laste kui ka täiskasvanute tennisekoolid, on ratsabaas, korvpalliväljak, minigolfi väljak ning bowlingusaal. Kolme kaiga jahisadam rendib jahte ja korraldab ekskursioone merele.
   
  Lastele pakub unustamatuid elamusi kuurortis tegutsev lõbustuspark, kus saab lustida kõikvõimalikel „mägedel“, hüpata batuudil, nautida lõbusõitu lasterongil, kihutada lastekartidel ja autodroomil, lasta vibuga märki ning osaleda veel paljudes teistes lustakates ettevõtmistes. Samuti on rahvuspargi territooriumil olemas „Aquapolis“ – „linn“, mis ühtekokku 40 000 ruutmeetril pakub nii suurtele kui väikestele külastajatele kõikmõeldavaid vesiseid vaatemänge.
  Kogu hooaja kestel toimub kuurortis palju erinevaid meelelahutuslikke üritusi: paraadid, iludusvõistlused, turniirid, festivalid, spordivõistlused, esinevad tuntud estraadilauljad nii Bulgaariast kui ka raja tagant. Soovi korral on Teil võimalik külastada rahvuslikus stiilis restorane: Kosharite (Lambaaedik), Vodenitsata (Vesiveski), Starya Dib (Vana Tamm), Atlas ja Preslav.
   
  Muu maailma köökide austajaile on pakkuda laia valikut Hiina, Araabia, India, Kreeka, Vene ja Skandinaavia kööki esindavatest restoranidest. Ööelu nautlejaile on avatud kasiino Punane Vähk, baar-varietee Astoria ja Vene Troika, ööklubid Mustlastabor ja Konek piknik, diskoteegid Bunkers, GoGoGirls jt.
  Lõõgastuda ja jõuvarusid aitavad Teil taastada siinsed kümblus- ja fitness-keskused. Kümbluskeskuses kasutatakse taastavate protseduuride läbiviimisel ravimuda, kohalike mineraalvee allikate ja erinevate ravimtaimede tervendavat jõudu.
   
  kuldsed_liivad

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex