Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Ringreis ja rannapuhkus Tansaanias

  Estlive Traveli Tansaania loomasafari reis toimub järgnevatel kuupäevadel:

  14.10 – 27.10.2024

  TANSAANIA LOOMASAFARI REISIPAKETI HIND ALATES: 2799€ (kergelt kõik hinnas)
  Lastele soodustus(kuni 15.aastastele lastele) -400€

  Programm:

  1. päev:
  Koguneme Tallinna lennujaama kell 10:30 ja seejärel lend Tallinn – Istanbul – Sansibar.
  2-4. päev:
  Saabume Sansibari lennujaama kell 2 paiku hommikul, seejärel transfeer hotelli Palumboreef Beach Resort (Uroa küla). Hotelli jõuame umbes kella 4 – 5 paiku hommikul. Võimalus juurde osta erinevaid ekskursioone.
  5.päev:
  Hommikul lend Zanzibarilt Arushasse, kus on meil väike jalutuskäik linnas, mille käigus külastame Masai käsitöökeskust. Arushas  majutume hotelli Equador.
  6.päev:
  Pärast hommikusööki hotellis sõidame Tarangire rahvusparki, kus veedame terve päeva. Tarangires on mitmeksesine maastik, vanad Baobab puud (suurimad puud Aafrikas), Tarangire jõgi, mis lookleb läbi pargi ja meelitab hulgaliselt metsloomi- elevandid, lõvid, leopardid, pühvlid, sebrad, kaelkirjakud, antiloobid ja erinevad Aafrika linnud. Piknik-lõunasöök pargis (lõuna on hinnas). Päeva lõpuks sõidame Fanaka Lotke hotelli. Programmi hinnas on ka õhtusöök hotellis (joogid lisatasu eest).
  7.päev:
  Täna tutvume tavalise Aafrika eluga, külastame paari erinevat kodu, külastame banaaniistandust, kus tutvume erinevate banaani sortidega, maitseme banaani õlut ja veini. Seejärel vaatame kuidas kasvatatakse riisi ja külastame Makonde käsitöökoda. Lõunasöök kohalikus restoranis või hotellis (söök on hinnas, joogid lisatasu eest), kus maitseme audentset Aafrika sööki. Peale lõunat külastame Masai hõimu küla, kus tutvume nende elu ja tavadega ning vaatame nende tantse ja kuulame nende laule. Õhtul sõidame tagasi hotelli Fanaka Lodge, kus on õhtusöök ja ööbimine (õhtusöök on hinnas, joogid lisatasu eest).
  8.päev:
  Alustame sõitu Ngorongoro kraatrisse –  rahvusparki. Laskume üle 600 meetri kraatri põhja, kus veedame päeva. Siin näeme sadu, kui mitte tuhandeid sebrasid, erinevaid kitselisi, suuri pühvlikarju ja küttivaid lõvisid. Külastame ka järve piirkonda, kus võime näha flamingosid. Õhtul sõidame tagasi hotelli Fanake Lodge, kus on õhtusöök ja ööbimine (õhtusöök on hinnas, joogid lisatastu eest).
  9.päev:
  Peale hommikusööki sõidame Lake Manyara rahvusparki. Suurematest loomadest võime siin pargis näha elevante, gaselle, kaelkirjakuid, jõehobuseid ja ahve. Akaatsia metsad varjavad rahvuspargi tuntumaid, kuid raskesti tabatavaid loomi- puudel ronivaid lõvisid. Järve ääres võib aga kohata flamingosid. Õhtupoolikul lendame tagasi Sansibarile ja majutume oma rannahotelli.
  10 – 13.päev:
  Rannapuhkus Sansibari saarel. Lisatasu eest võimalikud ekskursioonid Mere Safari, Vürtsifarm, Vangla (kilpkonna) saar, maailma kuulus The Rock Restoran.
  13. päev:
  Hilisõhtul lahkume hotellist, et sõita lennujaama.
  14. päev
  Lend koju väljub Sansibarilt varahommukul kell 05.20 ja Tallinasse saabume kell 17.50
  Hind sisaldab:
  ● Lend Tallinn-Istanbul – Sansibar; Sansibar – Arusha – Sansibar; Sansibar – Istanbul-Tallinn
  ●Rahvusvahelisel lennul tasuta toitlustus●Majutus Sansibaril hommikusöökidega 7 ööd,
  ●Arushas hommikusöökidega (1 öö)●Kõik transfeerid●Safaril majutus (3 ööd) koos hommiku- lõuna- ja õhtusöökidega (joogid lisatasu eest)
  ●Rahvusparkide sissepääsupiletid●Estlive Traveli reisijuht alates Tallinnast●Safaril kohalik inglise keelne giid ja eesti keelne reisijuht
  TANSAANIA LOOMASAFARI REISIPAKETI HIND: 2999€
  Lastele soodustus(kuni 15.aastastele lastele) -400€HINNALE
  LISANDUB:Tansaania viisa piiril 50USD
  NB! Hotellis tuleb tasuda turismimaks 5€ öö/ toa kohta
  Üksi reisides ühese toa lisatasu 700EUR
  LENNUPLAAN:
  Lennukellaajad:
  Tallinnast kell 12.25, saabumine Istanbuli kell 16.05
  Istanbulist kell 18.35, saabumine Sansibarile kell 02.05
  Tagasilend:
  Sansibarilt kell 05.20, saabumine Istanbuli kell 12.50 Istanbulist kell 15.15, saabumine Tallinnasse kell 17.50
  Pagas:
  Rahvusvahelistel lendudel on lubatud reisija kohta üks äraantav pagas maksimaalse kaaluga 23 kg ja salongipagas maksimaalse kaaluga 7kg.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex