Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Türgi

  ANTALYA KUURORTID
  Antalyasse lennates on valida paljude eriilmeliste kuurordite vahel. Kui soovite veeta puhkuse oma luksushotelli arvukaid võimalusi tundma õppides ja kasutades, sobivad teile näiteks Beleki, Antalya-Lara või Kemer-Tekirova vägagi kõik hinnas hotellid.
   
  Tahate aga linnamelust ja ööelust manti võtta, valige Kemeri, Alanya või Antalya linnahotellid.
   
  Türgi – taevalikult mitmekesine
  Meie tavateadvuses millegipärast devalveerunud nn. nahktagi- Türgi on uus, moodne riik iidsel ajaloolisel maal.
   
  Türgi on meelipaeluv kombinatsioon kõige müstilisematest maastikest, suurepärasest arhitektuurist ja hõlmamatult rikkast ajaloopärandist.
  Türgis ühinevad rutaka Lääne ja eksootilise Ida vastandlikud jooned – asukoht kahel kontinendil ja kahe imelise mere vahel tähendab uskumatut mitmekesisust looduses, kultuurides ja tavades.
   
  türgi
   
  Lord Byron on Türgi kohta kirjutanud:
  „Ma olen näinud kõiki suuremaid mošeesid – õnn, mis on osaks saanud vähestele uskmatutele. Olen käinud Bosporuse väina ja Musta mere rannikul, näinud antiiklinnade varemeid ja tõepoolest, ma pean sellest enam lugu kui Londonist. Ma olen näinud Ateena ja Efesose varemeid, ma olen rännanud läbi suurema osa Türgist ja käinud ka mujal Aasias ning Euroopas, kuid kusagil pole ma näinud kaunimat looduse kätetööd kui siin.”
   
  Puhkus Türgis
  Türki puhkama sõites tuleks õnnestunud reisi tagamiseks endale ausalt selgeks teha reisi eesmärk.
  Kui stress on oma pikad ahned küüned teie õlgadesse surunud ja teie ainsaks sooviks on muretu peamurdmisvajadusevaba päikese- ja merepuhkus, siis tuleks valida 5 tärni vägagi kõik hinnas luksushotell.
  Kui aga sooviks on eelkõige ringi vaadata, Türgi saladusi avastada, šopata ja ööelust manti võtta, siis pole hotellist nii väga lugu.
   
  5* vägagi kõik hinnas kuurorthotellid
  (ultra all inclusive)
  Türgi lõunaranniku luksuslikud kuurorthotellid on loodud kõigile, kelle ettekujutus täiuslikust puhkusest ei käi kokku vajadusega päev otsa vaielda selle üle, kuhu minna, mida teha, kus süüa ja mis see kõik veel maksma läheb.
  Valitsev kontseptsioon on ULTRA ALL INCLUSIVE (VÄGAGI KÕIK HINNAS). Mida võiks tõlkida: naudi sööki ja jooki ja aktiivset puhkust, millal tahad ja just täpselt nii palju, kui tahad.
   
  Üksteist üle trumbata püüdes võistlevad hotellid arhitektuuri ülepaisutatud luksuslikkuses ja pakutava rikkuses. Mis seal ikka – kõik puhkaja huvides!
  Ka ”kõik hinnas” kontseptsioonile mõedakse välja üha uusi ja uhkemaid väljendusviise. Ühes hotellis on see ultra, teises elite, kolmandas a la carte. Ikka väljendamaks seda, et hinna sisse lisatakse järjest rohkem teenuseid.
   
  Puhkus neis hotellides on tõesti pingevaba. Muidugi on eriti tore kõike ühiselt ette võtta, samas aga saab igaüks tegeleda just endale kõige meelepärasemate asjadega. Pere naispool võib näiteks minna shoppama, iluprotseduuridele võ randa, mehed õllele või jalgpalli mängima ja lapsed vesiliumägedele möllama. Lõuna- või õhtueine ajal on hea koguneda jälle ühise laua taha, kus lapsed võivad kugistada jäätist niipalju, kui tahavad (või emme lubab), issid juua piiramatus koguses õlut (kui emme lubab) ja emmed lonksata veini.
  Kõige vahvam, et kõik see lõbu on koos reisipaketiga juba kinni makstud!!!
   
  Lubage endale täiuslik puhkus, mille puhul kõik on tõesti VÄGAGI hinnas!

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex