Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  1- päevased ekskursioonid

  PIDULIK PÄEV MEREL

  Terve päev

  Hinnad:
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:

  Hinnas: lõunasöök, karastusjoogid, mineraalvesi ja alkohoolsed joogid.

  Hommikul kella 9 paiku (Põhja – Goast kella 8 paiku) alustame sõitu Mobori küla poole, mille lähistel astume jõesadamas kena paadi pardale. Paadis on meile broneeritud istekohad laudade ääres. Paat sõidab välja avamerele, kus saame tavaliselt vaadelda veest väljahüppavaid delfiine. Peale mõningast nautlemist merel, sõidab paat tagasi jõele ja seilab mööda jõge sisemaale. Väga huvitav on jälgida kallastel olevat kohalikku elu-olu: kalasadamad, laevaremont, kohalikud külakesed, uhked rikaste villad ja lisaks kohtame jõel päris ehtsaid pärlipüüdjaid, kes sellega omale igapäevast elatist teenivad. Lõunaks jõuab paat kenasse looduslikku kohta, kus jääda ankrusse. Pardal on köök ja osavad kokad, kes meile valmistavad suurepärase lõunasöögi mereandidest. Kogu reisi kestel pakutakse erinevaid alkohoolseid- ja karastusjooke. Söögid, joogid on hinnas. See on tõeliselt nauditav päev merel koos hea seltskonnaga.
  Kaasa võtta: peakate, päikesekreem, päikeseprillid, jootraha meeldiva teenindus eest.
  Paadireis toimub Lõuna – Goas.
  NB! Reis võib toimuda ka päikeseloojangul!

  fishing-trip

   

  GOA KIRIKUD JA KRUIIS MEREL

  Pärastlõuna ja õhtu. (Ilma söökideta ekskursioon)
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:
  Sõidame Goa ajaloolisse pealinna Vana Goas, kus tutvume portugallaste poolt rajatud unikaalsete 17 ja 18 sajandi kirikute ja katedraalidega. Seejärel sõidame Goa pealinna Panjimisse. Tutvume linnaga ja seejärel vaba aeg. Õhtul läheme laevale, kus toimub meeleolukas õhtu Mandovi jõel. Naudime limbo-ja tuletantsijaid, rahvatantsu ja kohalikku muusikat.

  kettuvallam2

  IIDNE LÕUNA GOA JA PALOLEM

  Terve päev

  Hinnad:
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:

  Reisil läheksime justkui ajarattal tagasi minevikku, kus näeme kuidas goalased oma algelisel moel vajalikke tarbeasju toodavad. Alustame Põhja-Goast orienteeruvalt kell 8:00 (Lõuna Goast algus kella 9 paiku), ületame pealinnas Panadzis Mandovi ja seejärel suurima, Zuari jõe ning olemegi Lõuna-Goas. Päeva alustame Agonda küla külastusega savipoti meistri juurde. Just siin saame mõista seda, mida tähendab kastisüsteem ja kui raskelt võib igapäevane riis lauale jõuda. Näeme kuidas meistri osavad käed meie silmeall algelise savipoti valmistavad, mis muide on ka tänapäeval Indias igapäevakasutuses. Võimalus imeväikese raha eest savipotti ka koju kaasa osta. Järgmisena sõidame mäekünkal asuva kiriku juurde, kust avaneb meile võrratud vaade palmidega ääristatud rannale ja Sal´i jõele. Betulis jalutame läbi värvika kaluriküla, vaatame, kuidas valmib kuulus palmiviin feni (feni valmimist saab näha ainult hooajal) ning kuidas kookospähkli kestast köit punutakse ning sellest uksematte valmistatakse.
Seejärel tutvume portugallaste lõunapoolseima kindluse Cabo da Ramaga, kust jällegi avanevad kaunid vaated merele. Edasi sõidame fantastilisele Palolemi rannale, kus sööme lõunat, supleme ja jalutame. Palolemi randa loetakse maailma üheks kauneimaks rannaks. Tagasiteel näeme teeääres eukalüptimetsi ja kummipuuistandust. Hotellidesse jõuame tagasi umbes 17 paiku.

  Võta kaasa: müts, päikesekaitsekreem,ujumisriided, fotoaparaat ning raha.

  south-goa_0

  LOODUSRETK KROKODILLIDEGA UUS!

  Terve päev

  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:

  Sõidame mööda  Zuari jõge  ja Cumbarjura kanaleid sisemaa poole. Kallastel näeme kohalikku elu, põllutöölisi ja kalureid oma igapäevaste askelduste juures. Võimalus näha krokodille, lendkoeri, kotkaid, haigruid ja palju teisi värviküllaseid linde. Seejärel sõidame vanasse turismitallukus sööme maitsva eine ja veedame aega looduses. Lõunasöök hinnas.

  crocodilezuaririvergoa2008-11-22-1

  OSTUREIS PÕHJA-GOAS

  Pärastlõunal ja õhtul
  Söögid ja joogid lisatasu eest.
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:
  Ekskursioon algab pärastlõunasel ajal ca kella 15 paiku. Alustame ostureisi kvaliteetsest kulla- ja siidi suveniiripoest. Edasi sõidame Mapusasse, kus külastame suurt  turgu ja siidipoodi- kust saab osta sarikanga või salwar kameezi. Seejärel sõidame Arpora külla põnevele Mackie ööturule, kus on valik Indiale omaseid keeruliste puu- või kivinikerdustega esemed, ehteid, nahatooteid jpm. Võib nautida laval toimuvaid etteasteid või niisama uhkel kaubavalikul silmal puhata lasta. Tagasi hotellidesse sõidame kella 21:30 paiku.

  anjuna-beach-market-2

  ANJUNA TURG (Väljub ainult Põhja-Goast)

  Terve päev

  Hinnad: 
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:
  Hinnas lõunasöök, joogid lisatasu eest. Laevasõidu ajal pakutavad joogid kuuluvad ekskursiooni hinna sisse.
  Vahva ja mõnus puhkusepäev delfiinide, hipituru ja meeleoluka kauplemise ning rannarõõmudega!
  Reisi alustame hotellidest umbes 10:30 paiku hommikul. Anjuna kuulus kolmapäevane käsitööturg sai alguse hipiliikumise aegadel. Tollal müüsid rahvarohkematelt randadelt varjulisemasse pelgupaika pagenud hipid siin oma maist varanatukest. Et teenida kojusõidu või järgmise süsti raha.
  Praegu on Anjuna turg eelkõige koht, kus saab tutvuda India käsitööga. Kolmapäeviti tulevad oma kaubaga siia villaketrajad Kašmiirist, peeglitegijad Radzastanist ja kõik teisedki, kelle käteosavuse viljad rahaks muutmist ootavad. Turg on põnev ja vaatamisväärne ka siis, kui te midagi osta ei soovi!
  Paadisõitu Anjuna poole alustame Sinquerimi rannalt. Umbes tunniajase merereisi ajal näeme teel uhket Aguada kindlust, Goa vanglat ning pikka ja kaunist, hüttidega ääristatud Goa rannaäärt. Suure tõenäosusega kohtame oma teel ka delfiine, kes uskumatult ranna lähedal sardiiniparvedes maiustamas käivad. Anjuna turul on aega ringi vaadata umbes paar tundi, ka veidi kaugemal paiknev küla on huviväärne. Jätkame paatidel põhja poole, kaunile Morjimi rannale, kus meid ootab maitsev lõunasöök rannarestoranis. Morjimi rand on just see paik, kus armastavad munemas käia merikilpkonnad – nende nägemine ei ole aga siiski tõenäoline. Peale lõunasööki saab ujuda, jalutada ja kaunil rannal päikest võtta (u 1 tund). Rannatoolid Morjimi rannal on tasulised,. Hotellidesse jõuame tagasi orienteeruvalt 16:00 paiku.

  anjuna-beach-market-2

  MARGAO LINNATUUR UUS!

  Hommikuti, pool päeva
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:

  Margao linnatuuri alustame Monte Hilli mäelt, kus avaneb ilus vaade Margao linnale. Edasi sõidame kesklinna, kus tutvume uhkete villadega ja külastame Margao kaunist linnaparki. Seejärel aeg tutvumiseks Margao vana turuga ja vaba aeg sisseostude tegemiseks. Edasi sõidame Margao puuviljaturule ja uudistame erinevaid maitsvaid puuvilju.  Linnatuuri lõpus külastame Goa Big Foot vabaõhumuuseumi, mis annab põgusa ülevaate Goast.

  margao_muncipal_garden

  Save

  Save

  Save

  Save

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex