Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  2 – 3 päevased ekskursioonid

  DZUNGLI- JA KÜLAREIS

  2 päeva, 1 öö

  Hinnad:
  Hind täiskasvanule:
  Hind lapsele kuni 11.a:

  Hinnas esimesel päeval lõuna-, õhtusöök ja teisel päeval hommiku- ja lõunasöök, joogid lisatasu eest, hinnas: kõik sissepääsu piletid, maasturid Dushagari külastamiseks, elevandi sõit. Lisaraha eest on kaamera ja fotoaparaadi tasu.
  Kaasa võtta: kerged riided, päikesekaitsekreem, peakate, ujumisriided ja rannarätik, mugavad jalanõud, taskulamp, sääsetõrjevahend, fotoaparaat, tualett- tarbed ning raha.
  NB! Džunglis võib olla öösel jahe, soovitame soemad riided, näiteks dressid või fliis kaasa võtta!
  Võimalus tutvuda Goa külade looduslähedase naturaalse eluga sisemaa troopilistes metsades Lääne-Ghattide jalamil.
  1. päev:
  Algus hotellide juurest orienteeruvalt kell 08:00. Teel sisemaale teeme peatuse templilinnakeses Pondas – käime kohalikul turul, kust saab soovikorral osta kaasa midagi head elevandi jaoks. Peale turul käimist sõidame kõrgemale mäele, kus külastame Goa loomaaeda, mis ei ole küll suur, kuid on omamoodi kena.
  Edasi sõidame laagripaika, majutume telkidesse, lõunatame ning läheme jõe äärde suplema. Õhtuhakul riietume indialasteks. Naised keeravad end (keeratakse) saridesse, mehed saavad dhoti ja kurta (esimene on nelinurkne puusadele ja jalgevahele keeratav püksiasendaja, teine pikk India särk). Naiste käed kaetakse kaunite hennamaalingutega. Sobivalt riietatutena sõidame naaberkülla, kus saame lihtsalt jalutada ja uudistada päris lähedalt kohalikku elu. Külas on palju väikseid lapsi, kellel on alati heameel kingituste üle, milleks sobivad pliiatsid, mänguasjad, meened, kommid jne. Loojangul sõidame metsalagendikul asuva imepisikese, Goa vanima, Šivale pühendatud Mahadeva Tamdi Surla templi juurde, mis rajati juba 12. sajandil.
 Laagrisse tagasi jõudes aga ootab meid ees õppeköök, kus meile näidatakse, kuidas valmistada mõnda traditsioonilist kohalikku rooga ja loomulikult õpime ka ära India kuulsa masalatee valmistamise. Pimeduse saabudes algab õhtusöök ja seejärel lõkkeõhtu, kus kohalik muusik meile tõelist ja ehedat külafolkloori tutvustab. Pakutakse fenit ja küllap esitame ka mõne Eesti ringmängu. Lõkkeõhtul on avatud dzunglibaar, kust saab lisatasu eest osta meeldivat keelekastet. Ööbimine lihtsates telkides või kämpingutes, kus on olemas dušš ja WC, samuti elekter ja ventilaator. Kämpingud on väga populaarsed euroopa linnuvaatlejate seas.

  vurtsifarm

  2. päev:
  Varahommikul ärkame linnulaulu ja ahvide sädistamise saatel. Kes soovib võib endale tellida varahommikuse jalutuskäigu metsas kohaliku loodusgiidi saatel. Peale hommisööki sõidame Molemi külla, kus vahetame oma bussi maasturi vastu ja maasturitega sõidame Goa kõige kõrgema Dudhsagari kose juurde, mille karges vees on hea end värskendada. Tee koseni viib läbi jõgede ja üle küngaste, kusjuures jõgedel sildasid ei ole.
  Seejärel külastame vürtsifarmi, kus sööme ka maitsva lõunasöögi. Tutvume paljude siin kasvavate vürtsidega, milleta meie toidulaud oleks talumatult igav! Võimalik kvaliteetseid vürtse ka kaasa osta. Vürtsifarmis ootab meid ka elevant, kes on väga rõõmus, kui talle midagi head külakosti tuuakse. Tänutäheks sõidutab ta meid heal meelel oma suurel ja pehmel turjal. Kui elevandisõit tehtud siis soovijad saavad proovida elevandi pesemist ja seejärel ka ise nautida seda, kuidas elevant teid puhtaks peseb (elevandidush).
  Teel hotelli külastame veel indiapähklitehast, kus näeme, kui palju vaeva nõuab Goale nii olulise tooraine töötlemine. Samas saame ka värskelt röstitud pähkleid kaasa osta.
  NB!Ekskusiooni päevakava programmi järjestus võib muutuda vastavalt reisijuhi otsustele, et muuta teie reis sujuvamaks ja meeldivamaks.

  elephants-in-ponda

  PAATMAJAKRUIIS CHAPORA JÕEL

  Paatmaja kettuvallam (punutud paat) on sajandivanune transpordivahend, millega mööda Kerala tagavete lõputuid veeteid veeti riisi, vilja ja muud. Paatmajad valmistati leivapuuplankudest ja bambusmattides, neid kookosnööride abil kokku köites. Meie reisi paatmaja on aga kaasaegsem ja luksuslikum. Seal on 3 kahekohalist magamistuba koos wc ja dusiruumiga ning mõnus aken voodi kõrgusel, maastiku nautimiseks. Seega sobib kõige paremini 6 liikmelisele seltskonnale, kuid võib ka minna ainult kahekesi, lootuses leida uusi vahvaid tuttavaid. Kruiis algab pärastlõunal ja lõpeb järgmise päeva lõunapaiku. Hinnas on õhtu- hommiku- ja lõunasöök. Söögid koosnevad enamasti mereandidest ja on väga rikkalikud. Joogid tuleb juurde osta. Paat seilab mööda Chapora jõge, kus saab vaadelda kallastel toimuvat, päikeseloojangu ajaks suundutakse merele ning hiljem tagasi tagavetele kuhu jäädakse ka ankrusse ööseks. Paadi vööris on mugavad diivanid, kus on hea lebada ja tassikest teed nautida.
  See reis on tõeliselt lõõgastav ja rahustav. Teisel päeval peale lõunasööki randutakse ja sõidetakse tagasi hotelli.

  TIIGRI- JA ELEVANDITUUR UUS!

  3päeva, 2ööd
  Hinnad:
  Hind täiskasvanule:
  Hind kuni 11.a lapsele:

  Vapustav sissevaade tõelisse Indiasse. Reis Karnataka maakonna loodusreservaati. Reis on põnev aga väsitav, ehkki vahemaad ei ole pikad on teeolud kehvad ja liikumine vaevaline.

  bengali_tiger

  1.päev
  Väljasõit Põhja-Goa hotellidest ca kell 12 päeval, Lõuna-Goa hotellidest kell 13 paiku keskpäeval. Rong väljub Margao rongijaamast kell 14. Sõit templilinna Udupisse umbes 5 tundi (teekonna pikkus 350km). Tegemist on tavalise rongiga, mis peatub iga posti juures. Udupis majutume hotelli, mis asub otse mere ääres. Hotellitoad on konditsioneeriga ja hotellis on olemas ka bassein.

  2.päev

  Peale varajast hommikusööki sõidame 60km kaugusele Lääne-Ghattidesse. Tõuseme mööda järskude kurvidega kitsast teed rohkem kui 900 meetri kõrgusele Agumbesse, mis on Lääne-Ghattide kõrgemaid ja maalilisemaid punkte, teeme peatuse, et nautida vapustavaid vaateid alla orgudele ja imetleda ahvikesi. Seejärel sõidame 110 km Ganjanuri  elevantide koolituskeskusesse. Elevandikülas veedame tund aega.  Kohapeal saab sõita elevantidega ja neid jões pesta. Elevandikülas tuleb soovijatel tasuda fotokaamera tasu umbes 3 EUR ja videokaamera tasu 6 EUR.  Edasi läheme safarile Thavarekhoppa loodusreservaati, kus on võimalik näha tiigreid, lõvisid ja palju teisi loomi. Safaril fotokaamera tasu 1 EUR ja videokaamera tasu 6 EUR. Peale safarit sööme lõunat Shimogas. Lõunaks pakutakse vaid taimetoitu.  Kella 17 paiku jõuame tagasi hotelli, kus jääb aega end värskendada hotelli basseinis või meres. Õhtusöök hotelli rootsi lauas.  Kell 19:30 sõidame vaatama muistseid templeid.

  goatiigridmumbai_055

  3.päev
  Hommikueine kell 6:30, väljasõit hotellist 7:15. Rong Udupist Goasse väljub kell 8:10 hommikul. Tagasi Margaosse jõuame kella 13 paiku ja seejärel korraldame bussitransfeerid hotellidesse.

  Ekskursiooni hinnas sisalduvad kõik bussitransfeerid, rongipiletid, 3* hotell Udupis (2 ööd), 10 reisija puhul  eesti keelse esindaja teenused.

   

  HAMPI-HINDU RIIGI UHKE PEALINN

  3 päeva, 2 ööd

  Kindlasti peab ekskursioonil kaasas olema pass!

  Hinnad:
  Hind täiskasvanule:
  Hind lapsele kuni 11.a
  Hinnas rongipiletid, majutus koos hommikusöökidega ja giiditasud. Muud söögid ning joogid lisatasu eest.
  Hind ei sisalda sissepääsupileteid (kohapeal tuleb nii lastel kui täiskasvanutel maksta u 300 ruupiat).

  Karnataka maakonna südames Tungabhadra jõe kaljustel kallastel asuv muuseumlinn Hampi on India tähtsamaid vaatamisväärsusi kuulsa hindu Vijaynagari impeeriumi pealinn, mille õitseaeg oli 14.-16. sajandil. UNESCO Maailmapärandi nimekirja arvatud Hampi oli rikas ja uhke linn, mille väljapaistvad ehitus- ja raidkunsti šedöövrid laiuvad praegugi mitmete ruutkilomeetrite suurusel alal. Ka loodus on siin ainulaadne, see koosneb siledatest kaljunõlvadest ja lumememmena üksteise peal seisvatest ümaratest rahnudest. Õhtul ronitakse püha Matunga mäe tipul asuva templi juurde imetlema purpurset päikeseloojangut, ahvikarja ja võimast vaadet ümbritsevatele templitele. Siin näete papagoisid, suuri mustanäolisi languurahve ja ehk ka lendkoeri, oma veesõiduoskusi saab proovida traditsioonilise ümmarguse vanaema lõngakorvi meenutava paadiga.

  1.päev

  Sõidame hommikuse rongiga Margao raudteejaamast Hospeti linna Karnatakas. Teel näeme külasid, bambusedzunglit, ahve, Dudhsagari koske, lõputuid põlde. Kohale jõuame umbes kell 16:30 ja majutume hotelli. Õhtul võib käia Tungabhadra veehoidla tammi juurde rajatud esinduslikus, värviliste tuledega pargis, kuid soovitame varakult puhkama heita, sest järgmine päev on äärmiselt sisutihe ja väsitav.
  2.päev
  Varahommikul sõidame tutvuma Hampi tähtsamate vaatamisväärsustega, meid saadab kohalik inglise keelt rääkiv giid. Lõuna ajal juhatatakse meid sööma, veidi jääb vaba aega. Siis jätkub tutvumine Hampi suurejooneliste templite ja ainulaadsete bareljeefidega, ekskursiooni lõpetame mäetipul päikeseloojangut nautides. Pikk päev on väsitav, soovitame kaasa võtta piisavalt joogivett.
 Kui jõudu jätkub, väärib ka Hospet kindlasti tutvumist, siin näete tõeliselt odavaid hindu ja tava-India koloriiti.
  3.päev
  Sõidame peale hommikueinet jaama ja rongiga tagasi Goasse.

  hampi1

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex