Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Faro

  Algarve linnad: Faro on Algarve provintsi pealinna suurim keskus, elanike arv 39 700, teised olulisemad linnad on Portimao, Albufeira,Lagos, Olhao, Tavira.
  Rahvaarv: algarve provintsis elab 395 000 elanikku
  Pindala: Portugali lõunapoolseima ning Atlandi ookeaniga piirneva Algarve provintsi pindala on 5411km2

  Üldiseloomustus

  Portugalis on ees ootamas kuldsed rannad, mägise maastiku nõlvadel kaunid valged külad, viinamarjaväljad ja romantilised sadamad. Rikkalikku ajaloopärandisse on oma jälje jätnud paljud rahvad. Muidugi ei saa unustada Portugali suurimpeeriumit ning sellekauneid linnu, kirikuid ja uhket pealinna. Portugal on võrdlemisi väike maa, kus saab mugavalt ringi liikuda nii auto, bussi kui rongiga.

  Pealinn Lissabon on unikaalse suurlinliku hõnguga kontrastiderohke linn, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Siin leidub erakordset arhitektuuri, põnevaid muuseume ja  lahedaid ajaveetmiskohti.

  Atlandi ookeani ääres paiknev Algarve on Portugali lõunapoolseim provints. See on Portugali kõige arenenum kuurortpiirkond, mida iseloomustavad Euroopa parimate hulka kuuluvad kuldsed rannad, päikseline kliima, korralik  hotellivalik ning eripalgelised ajaveetmisvõimalused.

  Laiade liivarandadega Algarve sobib oivaliselt perepuhkuseks.  Laste rõõmuks on siin mitu suurt veeparki, vahva mereteemaline park Zoomarine ning lahedad laevasõidud.

  Praia da  Rocha on piirkonna ilusamate randadega kuurort – laiad kuldsed rannad vaheldumisi tumekollaste liivakaljudega. Praia da  Rocha on kaasaegne aktiivse ööeluga linn, täis erinevaid apartemente ja hotelle. Algarve kliima on vahemereline – pehmed talved ning kuumad ja kuivad suved.

  MIKS MINNA ALGARVESSE?

  • Maalilised kuldsed liivarannad, mõnus päikeseline kliima ja atmosfäär
  • Nauditav köök sa suur valik erinevaid söögikohti taskupäraste hindadega
  • Mitmekesine valik vaatamisväärsusi ja kultuurimälestisi
  • Head võimalused aktiivseks puhkuseks
  • Rikkalik valik ajaveetmiskohti ja tempokas ööelu

  MILLAL LENDAME?

  OTSELENNUD TALLINNAST  FAROSSE VAHEMAANDUMISEGA VILNIUSES.

  12 SEPTEMBER – 17 OKTOOBER 2014

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex