Lennud Antalyasse

Suvehooajal 2021.a. on meie pakutavate Türgi lendude operaatoriks CORENDON, OnurAir ja SmartLynx.

Pagas igal reisijal (v.a ilma oma istekohata alla 2-aastased lapsed) 15kg + 5kg käsipagasit. NB! Lapsevankrit ei arvestata tasuta registreeritud pagasi hulka.

Lennul ei ole toitlustus hinnas. Lisatasu eest saab pardal osta sööke ja jooke.
Ärge unustage, et ohtlikke esemeid, näiteks terariistu (küünekäärid, küüneviil, taskunoad jne) ning vedelikke käsipagasisse ei ole lubatud. Väärisasjad ja kergesti purunevad esemed (fotoaparaat, videokaamera) soovitame pakkida käsipagasisse. Juhul kui kohver kaalub lubatust rohkem või on erimõõtmeline, siis tuleb selle eest erldi tasuda. Ühe kohvri kaal ei tohi olla rohkem kui 32kg. Lisapagas (sukeldumisvarustus, surfivarustus jne) on lisatasu eest, täpsema infoks saamiseks palume Teil võtta ühendust oma reisikonsultandiga. Täpsemat infot keelatud esemete kohta saate lugeda Tallinna Lennujaama kodulehelt: http://www.tallinn-airport.ee/reisijale/pagas/. Juhul kui reisite eri- või ülemõõdulise pagasiga (nt golfivarustus, jalgratas, suusavarustus, surfilaud jms) palume Teil sellest teada anda oma reisikonsultandile reisi broneerides või hiljemalt 72 tundi enne reisi väljumist.

Lennud toimuvad ajavahemikul 03.04 - 29.10.2021. Väljumised toimuvad iga päev. Lennuinfo

Lisapagasi maksumused
CORENDON lisapagasi hinnad, üks suund:
Lisapagas 8 EUR (iga lisa kg kohta)
Jalgratas - 20 eur / 1 suund
Surfivarustus – 40 eur / 1 suund
Kanuu - 50 eur / 1 suund
Sukeldumisvarustus - 30 eur / 1 suund
Golfivarustus – kuni 15kg 15 eur / 1 suund, üle 15kg 7 eur/kg / 1 suund
Ratastool – tasuta
Alaealise lapse saatja teenus - 25 eur / 1 suund

Eripagasist on vaja eelnevalt ette teatada oma reisikonsultandi vähemalt 10 päeva enne väljumist.

Käsipagasi reeglid:
Maksimaalne kaal – 5kg
Käsipagasi mõõdud – 55x35x25

Pakutavate reiside vastutavaks korraldajaks on Kidy Tour OÜ, Narva mnt 7 Tallinn, TRE000413 ja TT Baltics SIA, (Lõõtsa 2B, Tallinn), juriidiline aadress Vienibas Gatve 109-3.11 Riia, Läti Reg: 40203149224

Novatours OÜ

 

Türgi

LENNUD ANTALYASSE
Antalyasse lennates on valida paljude eriilmeliste kuurordite vahel. Kui soovite veeta puhkuse oma luksushotelli arvukaid võimalusi tundma õppides ja kasutades, sobivad teile näiteks Beleki, Side, Antalya-Lara või Kemer-Tekirova vägagi kõik hinnas hotellid. Tahate aga linnamelust ja ööelust manti võtta, valige Kemeri, Alanya või Antalya linnahotellid.

Loe täpsemat infot türgi kohta
Üldinfo
Kuurordid
Hea teada

[forecast location=”Turkey” caption=”Ilmaennustus” measurement=’C’ todaylabel=”Täna” datelabel=”date(‘d/m/Y’)” highlow=’%%high%%°/%%low%%°’ numdays=”3″ iconset=”Incredible” cache=”true” width=”100%”]

Küsi pakkumist siit

Või helista + 372 655 5800

chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex