Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Ekskursioonid Vietnamis

  Ekskursioonid väljuvad kuurortist Mui Ne.

  DALAT – “Armastuse linn”

  Kui soovite vaheldust rannaäärsele troopilisele soojale, siis just Dalat linn on see koht, mis pakub teile männilõhnaga täitunud karget mägede jahedust. Dalati ringreisi pakub teile kauneid vaateid, õitsvaid lilli, troopilist taimestikku ja looklevaid jõgesid oma koskedega.
  Dalat tähendab tõlkes – igavese kevade ja lillede linn. Veel kutsutakse seda linna ka Väikeseks Pariisiks – sest linn on ehitatud prantslaste poolt, kes on jätnud linna arhidektuuri tugeva jälje. Linn asub mägedes 1500m kõrgusel merepinnast. Tõeliselt kaunis ja huvitav Dalati linn paistab silma oma eripärase arhidektuuristiiliga ja meeldiva atmosfääriga – siin on midagi teistsugust kui mujal! Kõige selle ilu ja eripära tõttu valitakse see linna tihti ka noorpaaride pulmareisi sihtkohaks. Samuti armastavad seda linna ka loominguinimesed (kunstinkud, muusikud) kogu maailmast.
  Meie reis kulgeb maalilisel mägimaastikul, mis on kaetud troopiliste taimedega, teele jäävad ka kohvi- ja teeistandused, kus saame samuti teha peatused koos degusteerimistega. Dalati mägedes kasvab lihtsalt suurepärase kvaliteediga kohv ja tee. (tasub koju kaasa osta).
  Dalati lähedal asuvas männipargis saame nautida sõitu elevantidel ja jaanalindudel.
  TsukLami templis on võimalus tutvuda Vietnami munkadega ja tunnetada koos nendega selle koha erilist ja maagilist energiat. Hiljem tuvume ka Dalati kõige ebatavalisema ehitisega, milleks on hotell Hang Nga – mida kutsutakse ka “Crazy house” – hull maja – nii kutsuvad seda turistid.
  Prantslased on piirkonda toonud ka veinitootmise ning selle piirkonna veinid on tunnustatud ja maitsvad. Saame ka meie proovida ja ka kaasa osta kohalikku Dalati veini.
  Pealelõunal külastame siidivabrikut HQ, mis asub väikeses linnakeses, mida justkui täidabki ainult kunst ja looming! Siin on siiditoodete ja siiditikandite looming viidud kõrgeimale tasemele siinsete meistrite poolt. Need perekonnad on tegelunud sellega mitmeid sugupõlvi ja oskusi antakse edasi põlvest – põlve. Nii on sündinud tõelised meistrid.

  Kestvus: 1 päev, väljasõit Mui Ne`st 05:00 ja tagasi hotellis orienteeruvalt kell 18:30
  Grupp: 8-12 inimest (väiksema osalejate arvuga ekskursioon ei välju või lisatakse teisest rahvusest turiste juurde)
  Lisatasu eest: soovikorral elevandi-, jaanalinnusõit.
  NB! Mägedes on õhk jahedam kui rannikualal, võta kaasa soojemad riided ja vihmavari. Templi külastuseks riietu sobivalt.

  TA KU MÄGI – LAMAVA BUDDA TEMPEL – BIN CAU MINERAALVEE ALLIKAD (SPA) – KROKODILLIFARM

  Ta Ku mägi on tuntud kui budistlike munkade elukoht. Oma reisil tõuseme mäkke 475m kõrgusele köisraudteega ja sealt avaneb meil võrratu panoraamvaade ümbruskonnale – põllud, rannik ja kloostrikompleks, mis on mägedesse rajatud 19 saj ja pühendatud Vietnami kõige pühamale Budda kujule, mille kõrgus on 49m. Tõustes veelgi kõrgemale 300 trepiastme võrra, jõuame püha Budda jalamile, kus püha Budda puudutades võib Budda teie soovid täita.
  Edasi liigume mägiteedel, mis on ümbritsetud seal kasvavatest eksootilistest draakoniviljadest ja jõuame Bin Cau tervisekeskusesse (Spa), mis on kuulus oma tervisemuda ja kuumavee mineraalallikatega. Tunnustatud koht terviseparandamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks mudavannides, kuumaveeallikates või massaasi nautides. Külastame ka krokodillifarmi, kus saab nende sümpaatsete loomakestega tutvuda. Ringreisi meeldivaks lõpetuseks sobib hästi lõunasöök, kus saab proovida krokdilli- ja jaanalinnuliha.
  Kestvus: 1 päev, väljasõit Mui Ne`st 8:00 ja tagasi hotelli orienteeruvalt kell 18:00
  Grupp: 7 – 11 inimest (väiksema osalejate arvuga ekskursioon ei välju või lisatakse teisest rahvusest turiste juurde)
  Lisatasu eest: Spa massaas
  NB! kaasa ujumisriided ja sobilik riietus templi külastuseks.

  Sama ekskursiooni on võimalik saada ka variandis, kus päeva esimene pool on kõik sama, kuid Spa ja korkodillifarmi asemel külastatakse 1899 aastal ehitatud KeGa majakat, mis asub keset merd eraldi saarel ja kuhu sõidame paadiga.
  See ekskursioon puhul jõutakse hotelli tagasi umbes kell 14:00 ja hind on 45€ / reisija. Selle ekskursiooni hinnas ei ole ka lõunasööki.

  KALAPÜÜK JÕEL

  See ekskursioon on eelkõige mõeldud kalapüügi huvilistele. Hotellist sõit jõeni kestab umbes 30 minutit. Kohalejõudes antakse kalapüügiks vajalikud vahendid, jões leidub erinevaid kalu sh. näiteks piraajad ja karpkalad. Teile valmistatakse ka kohapeal suurepärane kalaroog värskelt püütud kalast.
  Kestvus: 8:00 – 14:00
  Grupp: 8 – 12 inimest (väiksema osalejate arvuga ekskursioon ei välju või lisatakse teisest rahvusest turiste juurde)

  LIIVADÜÜNID – PIKK LIIVATEE JA LILLEDE KANJON

  Liivadüünid ei asu Mui Nest mitte väga kaugel. Sinna sõites näeme teel traditsioonilist kaluriküla, mis erineb suuresti meie kuurortlinnakesest. Liivadüünid on aga imelised liivaväljad, kus tuul loob liivale mustreid, justkui looduse poolt tehtud kunstiteosed. Külastame valgeid- ja roosasidliivadüüne ja lihtsalt naudime nende ilu ja võlu. Ringreisil külastame ka lillede kanjonit ning sõidame paadiga lootuslillede järvel.
  Kestvus: 4 tundi

  NHA TRANG – vilgas ja särav kuurortlinn

  Nha Trang ja Vinpearli saar.
  Alustame Mui Nest reisiga kella 5 paiku hommikul ja teel teeme peatuse teeäärses restoranis, kus on võimalus osta hommikueinet. Peale kehakinnitust sõidame edasi Nha Trangi kuurortlinna, mis tervitab meid varahommikuste mediteerijatega pikal rannajoonel. Nha Trang on huvitav, seal on kokku saanud minevik ja moodne tänapäev. Linn kasvab lausa kuudega, kõikjal käib uute ja uhkete hotellide ja kaubanduskeskuste ehitus. Kaunis kuurortlinn rõõmustab meid ilusate loodusparkidega, kauni ja pika rannapromenaadiga, arenenud ja kaasaegse infrastruktuuriga ja samas üllatab unikaalse kloostripärase arhidektuuriga. Sõidame Cam Skim tornide juurde Ponagari. Ehitis on püstitatud mäetippu ja sealt avanevad kaunid vaated troopilisele linnale. Tornid ise aga peidavad endas tänaseni saladust, kuidas on need keerukad ja kaunid arhidektuurivormid sinna ehitatud ilma sidusainet kasutamata.
  Edasi suundume Vinpearli saarele, kuhu minemiseks kasutame maailmarekordite raamatusse kantud köisraudteed, mis asub 70m kõrgusel merekohal ja pikkuseks lausa 3km. Köisraudteega saarele sõites avaneb meile kaunis vaade pea kogu Nha Trangi kuurortlinna kaunile rannikule. Vinpearli saar kuulub aga kõik samanimelisele hotelliketile, kes on rajanud saarele 5 uhket hotelli. Hotellidele kuulub ka uhke meelelahutuskeskus, mida ka meie külastame. Veedame meeleoluka päeva keskuses, kus on veekeskus rohkete liutorudega (õues), rand lumivalge liiva, mugavate lamamistoolidega ja kristallselge veega, lõbustuspark põnevate atraktsioonidega, kus muuhulgas on ka ameerikamäed, mis on ehitatud mäeküljele. Kesksuses on ka põnev okeanaarium, kus saame käija veeall olevas klaastunnelis ja näha mereelukaid nende igapäeva toimetustes. Lisaks on keskuses palju restorane ja kauplusi, kus samuti on põnev aega veeta. Õhtutundidel külastame aga Laulvate Purskkaevude Teatrit ja naudime seal meeliülendavat värviküllast purskkaevude etendust.
  Saarelt linna naastes ootab meid Nha Trangis õhtusöök kohalikus restoranis.
  Ööseks majutume 3* hotelli Nha Trangi linnas. Järgmise päeva lõunast alustame sõitu tagasi Mui Ne`sse.
  Kestvus: 2 päeva / 1 öö
  Grupp: 8 – 12 inimest (väiksema osalejate arvuga ekskursioon ei välju või lisatakse teisest rahvusest turiste juurde)
  NB! võta kaasa ujumisriided, rannarätik, päikesekaitse vahendid.

  Info täiustamisel

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex