Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Lõuna-Vietnam

   

  Reisi hind alates: 2199€/reisija kaheses toas

  1.päev
  Lend Tallinn-Istanbul-Ho Chi  Minh
  2.päev
  Saabumine õhtul Ho Chi Minhi, lennul ümberistumine siselennule ja lendame Nha Trangi, majutus hotellis Xala Boutique Hotel 3* või sarnane hotell.
  3 – 4 päev
  Na Trangis on kokku saanud minevik ja moodne tänapäev. Linn kasvab lausa kuudega, kõikjal käib uhkete hotellide ja kaubanduskeskuste ehitus. Kaunis kuurortlinn rõõmustab meid ilusate loodusparkidega, kauni rannapromenaadiga, arenenud ja kaasaegse infrastruktuuriga ja samas üllatab unikaalse kloostripärase arhitektuuriga.
  Kindlasti soovitame veeta pika päeva  Vimperli saarel, kuhu minekuks kasutatakse ühte maailma pikimat köisraudteed, mis asub 70 meetri kõrgusel mere kohal ja on 3 km pikk.
  Köisraudteega sõites avaneb kaunis vaade kogu Na Trangi kaunile rannikule.
  Võimalus veeta päev keskuses, kus on veekeskus rohkete liutorudega, rand lumivalge liiva ja mugavate lamamistoolidega. Saarel on ka lõbustuspark põnevate atraksioonidega, delfinaarium, okenaarium, loomaaed ja linnupark.
  Õhtutundidel võimalik tasuta külastada laulvate purskaevude teatrit ja nautida värviküllast etendust.
  5. päev
  Peale hommikusööki hakkame sõitma kuulsa mägilinna Dalati poole. See on koht, mis pakub männilõhnaga täidetud karget mägede jahedust. Dalati sõites näeme kauneid vaateid, õitsvaid lilli, troopilist taimestikku ja looklevaid jõgesid kaunite koskedega.
  Dalati linna kutsutakse väikeseks Pariisiks- see linn on ehitatud prantslaste poolt. Linn asub 1500m kõrgusel merepinnast.
  Tõeliselt kaunis Dalati linn paistab silma oma eripärase arhitektuuristiiliga ja meeldiva atmosfääriga- siin on midagi teistmoodi kui mujal.
  Meie reis kulgeb maalilisel mägimaastikul, mis on kaetud troopiliste taimedega, teele jäävad ka kohvi- ja teeistandused.
  Tsuk Lami templis on võimalik tutvuda Vietnami munkadega ja tunnetada koos nendega selle koha erilist ja maagilist energiat. Külastame ka kohvitehast, kus saame degusteerida erinevaid kohvisid (lisatasu eest).
  Hiljem tutvume Dalati kõige ebatavalisema ehitisega- Crayzy House- hull maja. Nii kutsuvad seda turistid.
  Prantslased on piirkonda toonud ka veinitootmise. Selle piirkonna veinid on tuntud ja maitsvad.
  Päeva lõpus külastame siidikauplust. Siin on siiditoodete looming viidud kõrgeimale tasemele. Need perekonnad on sellega tegelenud juba mitmeid sugupõlvi.
  Majutus hotellis TTC hotel Premium 3 tärni või sarnases hotellis. NB! Dalatis võib olla jahe (+15) ja vihmane.
  6. päev
  Jätkub Dalati piirkonna ekskursioon. Pealelõunal alustame sõitu MuiNe kuurotisse, kuhu jõuame õhtuks. Majutume teie poolt valitud hotelli Mui Nes. (standard paketis sisaldub hotell Tien Dat 3*)
  7 – 13. päev
  Majutume paketis valitud hotellis. (standard paketis sisaldub hotell Tien Dat 3*)
  Rannapuhkus Mui Ne-s.
  Siinsetel lõpututel randadel ja liivadüünides kulgeb puhkus aeglases rütmis.
  Mui Ne-s leidub rohkesti häid mereandide restorane ja erinevaid baare.
  Aktiivse puhkuse sõpradel on kuurortil pakkuda erinevaid veespordivõimalusi.
  Kellel on aga soovi pisut ringi vaadata, on võimalik omal käel sõita liivadüünidele või hoopis jõele kala püüdma. Sammuti on võimalik külastada Lamava buda  templit ja Bin Cau mineraalvee allikaid (lisa tasu eest).
  14. päev
  Lõunast alustame sõitu Ho Chi Minhi. Majume hotelli Queen Ann 3* või sarnases hotellis.
  15. päev
  Pärast hommikusööki sõidame ekskursioonile Mekongi jõe deltasse. Teel sinna näeme smaragdrohelisi riisipõlde ja veeteede lõputut rägastikku.
  Paadisõit avaral Mekongi jõel ja kanuusõit kitsastel lisajõgedel, mille kohal laiuvad troopilised taimed.
  Külastame väkest kodutööstust, kus valmistatakse riisiviina, ussiviina ja kookosmaiustusi.
  Lõuna kohalikus restoranis.
  Peale lõunasööki sõidame tagasi Ho Chi Minhi, teel külastame uhket Budda templit. Õhtul vaba aeg, võimalik tutvuda omal käel Ho Chi Minh linnaga, külastada lisatasu eest Vietnami traditsioonilist vee-nukuteatrit.

  16. päev,
  Peale hommikusööki lühike Ho Chi Minh linnaekskursioon ja seejärel vaba aeg. Kella 17 paiku on transfeer lennujaama, lend Ho Chi Minh – Istanbul – Tallinn
  17.päev,
  Saabumine Tallinnasse.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex