Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  La Grace Resort 4*

  Vaata ka teisi Lõuna Goa hotelle

  Majorda KülalistemajadFortune Benaulim 4*
  Longuinhos Resort 3*Majorda Pristinne Resort 2*
  Nanu Resort 3*Heritage Village Club 4*
  Baywatch Beach Resort 4* A La Goa 2*
  Alila Diwa Goa 5*ITC Grand 5*
  Kenilworth Beach Resort 5*BEIRA MAR BEACH RESORT 4*
  Colva Kinara 3*Carina Beach Resort 3*
  Fairfield By Marriott 5*Azaya Beach Resort 5*
  Royal Orchid 4*Beleza By The Beach 4*
  Praija Da Oura 3*Sea Queen 4*
  La Grace Resort 4*Salcete Beach Resort 2*

  ASUKOHT: Lõuna – Goa, Benaulim
  Keskus: Benaulim 1,5 km
  Rand: 600 m
  Lennujaam: 25 km

  02.12 – 17.12.2024, hind 1649
  € / reisija
  Tahir kõrb+Goa: 02.12 – 17.12.2024, hind 1999€ / reisija

  23.12 – 04.01.2025,
  hind 2199€ / reisija
  13.01 – 28.01.2025, hind 1499€ / reisija
  05.02 – 20.02.2025, hind 1549€ / reisija

  Hinnad on ühe reisija kohta kaheses toas, kui reisite üksi siis lisandub ühese toa lisatasu!

  VILLAMAJA 4 -le inimesele:
  Küsi pakkumist

  ÜLDIST
  Teie puhkus La Grace Resort hotellis on lihtsalt esmaklassiline – hea teenindus ja mõnusad toad. Hotell on oma järjepideva tööga saavutanud positiivse tuntuse nii India kohalike turistide hulgas kui ka armastuse euroopa turistide poolt. Hotell pakub laias valikus majutusvõimalusi, teretulnud on ka suured pered või sõpruskonnad, kes soovivad majutuda üheskoos villa majas või korteris.
  Võite julgelt usaldada oma puhkuse La Grace Resorti töötajate kätesse ja suurepärane puhkuse õnnestumine on garanteeritud.

  ASUKOHT
  La Grace Resort asub Lõuna-Goas Benaulimi küla lähedal rahulikus ja looduskaunis keskkonnas. Benaulimi küla ärikeskus jääb ca 1,5 km kaugusele, Lõuna-Goa suurim rannakeskus Colva jääb ca 4 km kaugusele, Lõuna-Goa pealinn Margao 6 km kaugusele.
  Hotelli asukoht on ideaalne igaühele: kes armastab rahu ja vaikust – saab seda nautida, kes aga soovib osaleda kärarikkas tänavaelus ja ostelda siis keskus on ainult jalutuskäigu kaugusel.

  RAND
  Imeline valge liivaga rand jääb ca 600 m kaugusele. Tegemist on idüllilise ja vaikse Vaddi rannaga, mis küll tegelikult on kuulsa Benaulimi ranna lõuna tipp. Rand on võrratu ja täidab igaühe soovid, Vaddi rand on vaikne ja romantiline oma mõne söögihütiga ja nende juurde kuuluvate lamamistoolide ja päikesevarjudega. Kui aga olete päikesevõtust tüdinenud siis jalutuskäigu kaugusel on Benaulimi ranna keskus, kus pakutakse mitmeid erinevaid veespordi võimalusi ja lihtsalt veeatraktsioone. Samuti on ranna keskuses suures valikus söögihütte.
  Imelise valge liivaga Benaulimi rand on osa Lõuna – Goa ca 30 kilomeetrisest liivasest rannajoonest. Benaulimi rannas on tavaliselt rohkem noori, euroopast pärit turiste, kui teistes Lõuna – Goa randades. Rannas on arvukalt erinevaid söögikohti, kus saab nautida merevaadet või päikeseloojangut ning taustaks kuulata mõnusat muusikat. Paljud selle ranna söögikohad on varustatud pehmete diivanite ja -tugitoolidega, mis teeb seal olemise eriti mugavaks ja lõõgastavaks.Rannas on olemas söögikohtadele kuuluvad lamamistoolid, madratsid ja päikesevarjud, mis on tasuta kasutamiseks, kuid eeldatakse siiski, et te ka sööte ja joote samas söögikohas, kus kasutate rannatoole.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex