Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Regalia 3*

  Tutvu teiste Nha Trang hotellidega siit

  Vinpearl 5* Sunrise Nha Trang Beach 5*
  Star City 4* Dendro Gold 4*
  Balcony 3* Regalia 3*

  Hotell: Regalia 3*
  Asukoht: Lõuna-Vietnam, Nha Trang
  Rand: Nha Trang
  Keskus: asub Nha Trang kuurorti keskuses
  Tuppa mahub:  2+1
  Toitlustus: hinnas hommikusöök

  KUURORT NHA TRANG
  Nha Trang on kuurortlinn lõuna Vietnami kagurannikul ja asub kauni samanimelise lahe kaldal. See ca 400 000 elanikuga väikelinn on kuurort selle kõige paremas mõttes! Kaunis rannapromenaad piki lahe kallast läbib mitmeid parke, kus kuumal suvepäeval puud kaitsevad teid liigse päikese eest. Linnakeses on suurepärsed võimalused aktiivse puhkuse nautimiseks, ööklubid, baarid, restoranid, uhked kaubanduskeskused ja traditsioonilised kohalikud turud. Samuti on kuurortis suurepärane rand. Kuurortist on võimalik köisraudteega sõita Vinpearli saarele, kus asub meelelahutuskeskus – rohkete torudega veepark, lumivalge liivaga rand koos mugavate päikesevõtu toolidega, pööraste atraktsioonidega lõbustuspark ja põnev veealunemaailm. Ho Chi Minh City jääb ca 500km kaugusele. Transfeer Ho Chi Minh City – Nha Trang toimub lennukiga.
  HOTELL
  Uus hotell täiesti Nha Trangi keskuses ja kuulsa rannapromenaadiga samal tänaval. Hotell on avatud 2016 aastal ja seetõttu ka kaasaegse sisustusega. Sobilik majutus neile, kes on nõus lihtsa majutusega kuid hindavad ranna ja keskuse lähedust. Hotellis on kokku 103 tuba.
  vietnam-2016-108
  RAND, BASSEIN
  Avalik linna rand asub otse hotelli vastas üle tee. Lamamistoolid on rannas tasulised. Hotelli bassein on tagasihoidlike mõõtmetega, asudes hotelli katusekorrusel. Basseini juures on ka väike päikesevõtuterrass.
  vietnam-2016-115
  TOAD
  Hotellis on kokku 103 kaasaegselt sisustatud tuba. Tubades on: tasuta WiFi ühendus* minibaar* seif* konditsioneer* tee- ja kohvi valmistamise vahendid* veekeetja* 1 pudel vett päevas tasuta*
  vietnam-2016-114

  Save

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex