Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Dahab

  Loe kuurordite kohta täpsemalt vajutades lingile

  DahabHurghadaNuweibaSharm el Sheikh

  Siinai poolsaar on juba aastakümneid tagasi oma võrratu kõrbemaastiku, helesinise merevee ja põneva ajalooga võõraid rahvaid endale külla meelitanud.
  Kui Siinai tipus asuv Sharm el Sheikh on täna läbinisti rahvusvaheline turistide meka, siis Dahabis on säilinud iidsete rahvaste elutempo ja saladuslik võlu. Dahabis ning läheduses olevates Masbati ja Assala linnakestes elavad inimesed kujutavad endast segu beduiinist, egiptlasest ja lääne hipidest, sest just hipid valisid Dahabi piirkonna 60-tel ja 70-tel oma paradiisirannaks, kus koos puhkamas ja pidutsemas käidi. Tossavate vesipiipudega mereäärsed beduiinikohvikud, suveniire ja ehteid pakkuvad kaupmehed kohe seal kõrval, mõnusad ööbaarid araabiapärase poppmuusikaga – selles kõiges on tunda 60-te lillelaste muretut hõngu.
  Dahab on endale lisaks hipidele veel püsikliente leidnud – nimelt on tänu headele surfituultele Dahabi lahes selle piirkonna oma meeliskuurortiks tunnistanud surfarid, kes kõigist maailma nurkadest just Dahabi oma surfioskuseid lihvima sõidavad. Sukeldujad tunnevad aga rõõmu Dahabi läheduses olevast Abu Galumi rahvuspargist ja sealsest veealusest maailmast, mis on Punase mere üks liigirohkemaid piirkondi.

   

  Dahabi saab reisida Tallinnast otselennuga Sharm el Sheikhi, kust bussitransfeer Dahabi kestab ca 1,5 tundi. Dahabis eestikeelset esindajat ei ole. Esindaja abistab probleemide korral telefoni teel.

   

  DAHABI PLUSSID JA MIINUSED
  + aastaringne päikesepaiste ja soe merevesi
  + pikad valged liivarannad
  + ideaalsed surfamise- ja sukeldumisvõimalused
  + erinevad veespordivõimalused
  + kaunis kõrbeloodus
  + sõbralikud kohalikud elanikud

  – sagedane tuuline ilm aastaringselt
  – veidi aeglane elutempo
  – puuduvad rahvusvahelised baarid ja diskoteegid

   

  dahab

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex