Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Transport

  Loe ka muud infot Egiptuse kohta siit

  Kuhu minnaKliimaKöök
  Transport

  Buss
  Hurghada linnaliinibussid liiguvad umbes 20 minutilise intervalliga Dahari, Sakkala ja Hilton Resorti vahet. Pileti hind 3 EGP. Konkreetseid peatusi ei ole, bussi saab peatada tänaval käeviipega. Minibussid liiguvad El Dahari linnaosa ja Sakkala vahet. Ka minibussidel ei ole peatusi ning peale ja maha minna võib endale sobivas kohas. Minibussi pilet maksab olenevalt maršruudist 1-5 EGP. Bussijaam asub El Dahari linnaosas. Hurghadast pääseb bussiga näiteks El Gounasse, mitu korda päevas sõidavad bussid ka Kairosse ja Luksorisse. Pilet Kairosse maksab olenevalt bussi väljumisajast 50 – 100 EGP, Luksorisse u 50 EGP ja El Gounasse 5 EGP.

  Takso
  Suur osa Hurghada taksosid on sinistes ja oranžides toonides uued autod, mis on varustatud ka taksomeetriga. Samal ajal töötab taksodena veel ka vanu kastiautosid või minibusse, kus hind tuleb enne autosse istumist kokku leppida. Taksomeetriga takso sisseistumistasu on 3 EGP ning lühike, u 2-4 km pikkune sõit maksab u 5 EGP. Taksosõit nt 30 km kaugusele El Gounasse maksab aga 60-120 EGP.

  Laev
  Hurghadast sõidavad tiiburid 4 korda nädalas üle lahe Sharm el Sheikhi. Edasi-tagasi reis maksab u 450 EGP. Hurghadast väljuvad tiiburid teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval kl 9.00 ja esmaspäeval kl 4.00, Sharm el Sheikist esmaspäeval, neljapäeval ja laupäeval 17.00 ja teisipäeval kl 18.00. Sõit kestab u 2-2,5 tundi.

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex