Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Türgi Riviera

  Loe ka muud infot Türgi kohta siit

  Huvitavaid fakteKliimaTürgi köök
  Türgi keelTürgi rivieraVahemaad

  Türgi Egeuse ja Vahemere rannik on õnnistatud pea aastaringse päikesepaiste ja pikkade laugete liivarandadega. Valdavalt kaitseb rannikut põhjatuulte eest Tauruse mäeahelik, mis on kaetud kargete seedri- ja männimetsadega. Õhk on tervislik, kasulik ja ütlemata mõnus hingata.

  Kogu rannajoont Egeuse mere kuurortidest kuni Antalya lahe puhkekeskusteni nimetatakse Türgi Rivieraks või ka Türgi türkiisrannikuks.

  Turismibuum ei ole kogu sellest ilust mööda vaadanud. Ranniku ilme on viimase 20 aasta jooksul tundmatuseni muutunud. Unised külakesed on muudetud rahvusvahelisteks luksuskuurortideks, kuhu kerkib aina uusi fantaasiaküllaseid puhkekeskusi.

  Türgi türkiisranniku hotellid on puhkekeskused, klubid, puhkekülad, mis pakuvad oma klientidele kõikehõlmavat ajaveetmist ja tavaliselt ka piiramatut hulka hinna sisse kuuluvat sööki-jooki. Võib julgelt väita, et parema hinna-kvaliteedi suhtega puhkust on mujalt raske leida.

  Valitsev kontseptsioon on ULTRA ALL INCLUSIVE (VÄGAGI KÕIK HINNAS). Mida võiks tõlkida: naudi sööki ja jooki ja aktiivset puhkust, millal tahad, kuidas tahad ja just täpselt nii palju, kui tahad.

  türgi riviera

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex