Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Ekskursioonid

  Loe ka muud infot Hispaania kohta siit

  Hea teadaMeelelahutusEkskursioonid
  Huvitavad paigadHispaanlasedKöök
  Hispaania keel

  Vajaliku osavõtjate arvu korral (25-30 inimest, sõltuvalt ekskursioonist) toimuvad ekskursioonid eesti keeles. Kui soovijaid on vähem, toimub ekskursioon võõrkeelsena. Ekskursioonide eest saate tasuda Eestis kroonides,  kohapeal toimub maksmine ainult sularahas ja eurodes. Registreerumine on siduv. Kui ekskursioonile koguneb vähemalt 15 inimest, tuleb kaasa eesti keelt rääkiv esindaja.
  Kuni 3-aastastele lastele on ekskursioonid tasuta, lastele vanuses 4-10 aastat on soodustus 25%.

  NB! Kui majutute Marbellas ja soovite osaleda meie ekskursioonidel, siis lisandub Granada ja Sevilla ekskursiooni hinnale transpordi lisatasu. Ronda, Gibraltari ja Tangeri hinnad ei muutu.

  Gibraltar (terve päev)

  Sõidame Briti kolooniasse, kuulsale ahvide kaljule Gibraltarile. Teeme ringsõidu Gibraltaril ja külastame Saint Michaeli koobast. Võimalus sõita funikulööriga kalju tippu, kust avaneb suurepärane vaade Marokole ja Atlandi ookeanile või kasutada vaba aeg sisseostude tegemiseks. Tagasiteel teeme peatuse Puerto Banus’i jahisadamas.
  NB! Gibraltar on Suurbritannia territoorium, seega võtke kindlasti pass kaasa. Eesti kodanikele on Gibraltar viisavaba, punaste ja hallide passide omanikele on vajalik Suurbritannia viisa.

  Hind: 48 EUR (lõunasöögita)

  Sevilla (terve päev)

  Andaluusia pealinn Sevilla on lummava atmosfääriga linn, mille pärliteks on majesteetlik gooti katedraal ning romantiline keskaegne vanalinn. Ajaloost on ta tuntud ka kui Carmeni linn, tänapäeval on kuulsust kogunud EXPO korraldajana. Vaba aeg linnas.

  Hind: 72 EUR (lõunasöögita)
  Hind Marbellast: 84 EUR (lõunasöögita)

  Granada (terve päev)
  Granadat peetakse Hispaania üheks ilusamaks linnaks. See oli viimane suur mauri kindlus, mille langemine 15.saj. tähistas islami ajajärgu lõppu Hispaanias. Siin on palju gooti- ja renessansistiilis hooneid, linna peamine külgetõmbenumber on aga kindlasti suurejooneline Alhambra (e.k.‘punane’) paleekompleks. Ekskursiooni jooksul näeme ka Carlos V paleed ning kauneid Generalife aedu. Vaba aeg linnas. Sissepääsupiletid on hinna sees.

  Hind:  75 EUR (lõunasöögita)
  Hind Marbellast:  87 EUR (lõunasöögita)
  Hind Esteponast: 92 EUR (lõunasöögita)

  Ronda (terve päev)
  Maaliline Ronda  on kõrgel mäenõlval asuv Andaluusia väikelinn. Külastame Hispaania vanimat härjavõitlusareeni, vanalinna, keskaegset katedraali ning imetleme meeliülendavat vaadet Tajo kanjonile. Vaba aeg linnas.

  Hind: 48 EUR (lõunasöögita)

  NB! Hind Marbellast sama

  Tetouan & Ceuta / Maroko (terve päev)
  Laevasõit Tafirast Hispaaniale kuuluvasse  Ceutasse kestab u tund aega. Näeme Maroko kuninga suveresidentsi, külastatame Tetouani südalinnas Maroko kõige paremini säilinud keskaegset Medinat ja lõunatame kohalikus restoranis.
  NB! Võtke kindlasti pass kaasa. Eesti kodanikele ning Eesti elamis- ja tööloaga punase vene passi omanikele on Maroko viisavaba, hallide passidega on vaja taotleda Maroko viisat saatkonnast.

  Hind: 87 EUR (lõunasöögiga)

  Külad
  Väljasõit tutvumaks eheda Hispaania külaeluga. Teel mägiküladesse peatume vaateplatool, kust avaneb imeilus vaade ümbrusele. Teeme peatuse külakohvikus, kus on võimalik maitsta kohalikke kooke ja juua tassike kohvi (ei sisaldu hinnas). Külastame oliivõli valmistamise töökoda, kus selgitatakse üksipulgi lahti kogu tootmisprotsess, saab õli maitsa ja kaasa osta. Järgneb jalutuskäik Alfarnate külas, mille käigus näeme küla keskväljakut ning käime  kirikus. Alfarnatejo külas saab väikeses külamuuseumis veini, mett ja oliive proovida. Seejärel jagatakse grupp u 10-steks seltskondadeks ja viiakse kohalike prouade juurde lõunale. Rikkalik lõunasöök, mille juurde pakutakse ka ohtralt veini kestab u 2 tundi. Peale lõunasööki sõidame tagasi hotellidesse.

  Hind: 55 EUR
  Hind Marbellast: 71 EUR

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex