Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Meelelahutus

  Loe ka muud infot Hispaania kohta siit

  Hea teadaMeelelahutusEkskursioonid
  Huvitavad paigadHispaanlasedKöök
  Hispaania keel

  Vee- ja lõbustuspargid

  Tivoli World ( Arroyo de la Miel, Benalmadena)

  Costa del Soli suurim lõbustuspark asub Arroyo de la Mielis, u 2 km kaugusel Benalmadena rannast. Eksootliste taimede, restoranide ja vabaõhuteatritega pargis on rohkelt erinevaid atraktsioone – Ameerika mäed, karussellid, kiiged, veeatraktsioonid. Tivolis on võimalus vaadata flamencoshowd, Metsiku Lääne showd ning osaleda ise interaktiivsetes showdes. Sissepääs parki 7 eur (alla ühe meetri pikkused lapsed tasuta), kood atraktsioonidega 12 eur (2010).

  http://www.tivoli.es

  Lõbustuspark Funny Beach (Marbella)
  Marbella lähedal paiknev Funny Beach on mõeldud nii suurtele kui väikestele lõbujanulistele puhkajatele. Rannas asuvas meelelahutuspargis on kardirada, minigolf, elektriautod, videomängud, piljard. Funny Beachil saab sõitma minna ka suure banaanipaadi, vesisuuskade ja skuutriga. Atraktsioonide hinnad jäävad 3 – 20 euro vahele.

  http://www.funnybeach.com

  Veepark Parque Acuatico (Mijas)

  Üks piirkonna paremaid ja suuremaid veeparke, kus on lainebassein, kamikadze, raftinguhuvilistele seikluste jõgi ning väikelastele minipark. Pargis korraldatakse erinevaid show’sid, vesiaeroobika tunde ja rannavolle võistlusi. Mijas asub Fuengirola lähedal. Pilet täiskasvanutele 18 eur, lastele 13 eur, alla 3 a lapsed tasuta (2010). Park on avatud mai algusest septembri lõpuni.

  www.aquamijas.com

  Veepark Aqualand (Torremolinos)

  Siinsed veeliumäed pakuvad rõõmu ja adrenaliini nii lastele kui täiskasvanutele. Päevapilet täiskasvanutele 22.50 eur, lastele ( 4-12 a) 16.50 eur (2010).  Park on avatud mai lõpust septembri keskpaigani.

  http://www.aqualand.es/torremolinos/index.php?wlang=en

  Teemapargid ja muuseumid

  Benalmadena Sealife
  Nii lastele kui täiskasvanutele mõnusat ajaviidet pakkuv akvaarium paikneb Benalmadena jahisadamas. Tunnelis jalutades, võib enda ümber ja kohal üpris lähedalt näha kõikvõimalikke mereelukaid alates korallidest ja väikestest kaladest kuni suurte haideni. Esindatud on üle 5000 erineva liigi nii Vahemere piirkonnast kui ka Atlandi, India ja Vaiksest ookeanist ning Punasest merest. Pilet täiskasvanuile maksab 13.95 eur, lastele 10.95 eur (2010).

  www.sealifeeurope.com

  Selwo Marina
  Benalmadenas Paloma pargis asuv mereloomade park, kus võib näha delfiine, merilõvisid, pingviine, roomajaid, samuti papagoisid ja teisi troopilisi linde. Mitu korda päevas leiavad aset erinevad looma- ja linnushowd. Pilet täiskasvanuile 18eur, lastele (3-7 a) 13 eur (2010).

  www.selwomarina.com

  Selwo safaripark
  100-l hektaril laiuvas pargis on võimalik lähedalt näha väga erinevaid loomi. Lisaks pakutakse külastajatele ka ootamatuid seikluslikke üllatusi. Saab ratsutada, rippsilda ületada ja vibulaskmises kätt proovida. Pilet täiskasvanuile 24,50 eur, lastele 17 eur (2010). Safaripark  paikneb Marbella ja Estepona vahelise kiirtee ääres, Autovia Costa del Sol 162,5 km-l.

  www.selwo.es

  Fuengirola loomaaed

  Tegemist on loomasõbraliku paigaga, kus loomadele on püütud luua võimalikult looduslähedane elukeskkond. Te satute otse metsiku looduse keskele, jalutate läbi vihmametsa, näete ahve, krokodille, madusid, leoparde ja paljusid teisi loomi. Loomaaed asub mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Fuengirola bussi- ja raudteejaamast, härjavõitlusareeni lähedal. Pilet täiskasvanuile u 15.90 eur, lastele (3-9 a) u 10,90 eur (2010).

  www.zoofuengirola.com

  Krokodillipark
  Torremolinose veepargi kõrval paiknevas krokodillipargis elab üle 300 krokodilli, alates väikestest krokodillipoegadest kuni 5 m pikkuste isenditeni. Lisaks krokodillidele võib pargis näha ka ponisid, mufloneid ja hirvi. Iga päev toimuvad erinevad loomashowd. Hind täiskasvanuile 12eur, lapsed (4-12) u 9eur (2010).

  www.crocodile-park.com

  Köisraudtee
  Benalmadenas on võimalik sõita ka köisraudteega. Tivoli juures asuvast köisraudtee peatusest viib 4-kohaline funikulöör teid Malaga ranniku kõrgeimasse punkti Calamorro mäele (724 m), kust avaneb unustamatu vaade Sierra Nevada mäeahelikule ning allolevale orule. Selge ilma korral paistab siit ka Gibraltar ja Aafrika rannik. Mäetipus on baar ning suveniirikauplus, samuti on mäekülgedel vaadete nautimiseks jalutusrajad. Uuteks atraktsioonideks on kotkaste ja öökullide näitus ja eeslitega ratsutamine. Suvisel ajal sõidab funikulöör iga kümnekonna minuti järel. Edasi-tagasi pileti hind täiskasvanuile 13 eur; lastele (4-14) 9,30 eur (2009).

  Carromato de Max (Mijas)

  Maailma kõige pisemate asjade muuseum, mis avati juba 1972 aastal. See on ainus muuseum maailmas, kus näete Leonardo “Viimase õhtusöögi“ maali, mis on joonistatud riisiterale, riietatud kirpe, hambaorgist tehtud baleriini ja palju teisi uskumatult väikseid asju. Vaatamiseks on välja pandud kokku 360 pisikest imet. Muuseum on avatud: 10.00-19.00, juulist septembrini 10.00-22.00. Pilet täiskasvanutele 3 eur, lastele 0,90 eur.

  Laevasõidud

  Puerto Marina (Benalmadena) 

  Laevaga “Joven Maria II” saab teha väikseid lõbusõite Benalmadena ja Fuengirola vahel. Fuengirolast väljub laev iga päev kl 11.30,13.30, 15.30 ja Benalmadenast 10.30,12.30,14.30. Pilet: täiskasvanutele 5 eur, lastele 2.50 eur. (2010)

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex