Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Hua Hin ja Koh Chang

  Tai kuurordid

  Hua Hin ja Koh ChangKrabi ja SametPhi Phi ja Cha-Am
  Samui ja Pranburi

  Hua Hin

  Hua Hin on kuurort, mis võlub juba esimest silmapilgust. Tohutud palmisaludega ääristatud rikkumata rannad, pehme valge liiv, kristallpuhas meri – kõige ehedam, kogu maailmast turiste kokku meelitav eksootika.
  Hua Hin on kuurort, mis võlub juba esimest silmapilgust. Tohutud palmisaludega ääristatud rikkumata rannad, pehme valge liiv, kristallpuhas meri – kõige ehedam, kogu maailmast turiste kokku meelitav eksootika. Hua Hin`i võib julgelt nimetada Taimaa vanimaks kuurordiks. Selle asutas eelmise sajandi 20.aastatel kuningas Rama VII ja sellest sai hiljem kuningapere ametlik suveresidents.

  Kuurort asub Siiami lahe läänerannikul, kõigest 200 km kaugusel Bangkokist, mis tegigi sellest tuntud puhkekoha. Hua Hin`i peamiseks vaatamisväärsuseks on teenitult Kolmesaja Kõrgustiku rahvuspark, mis rabab oma rikkaliku loomastiku, lubjakivikaljude vormirikkuse ja maaliliste puhmastikega ning rõõmustab silma puutumatu loodusega.

  Kui põnevatest retkedest ja meres lobistamisest küllalt, võib meeldivalt puhata ühes paljudest restoranidest või tai söögikohtadest, nautides mereande ja juues pokaali head veini. Hotellides on meelelahutusprogrammid neile, kellel meeldib ööelu.

  Hua Hin`l on suurepärane võimalus nautida looduse õndsat rahu ja vaikust.

  hua hin

  Koh Chang
  Smaragd saar asub Siiami lahe idakaldal ja on Phuketi järel suuruselt teine Tai saar. Tai viimane paradiisisaar, nagu turistid Koh Changi nimetavad.
  Smaragd saar asub Siiami lahe idakaldal ja on Phuketi järel suuruselt teine Tai saar. Tai viimane paradiisisaar, nagu turistid Koh Changi nimetavad.
  Tundub, et Koh Changil on olemas kõik, mida hing ihaldab – lõputud liivarannad, türkiissinised laguunid, palmisalud ja vihmametsad, mis kõik soodustavad aktiivset puhkamist, matku mägedes koskede juurde, suplemist jõgedes ja merevees.

  Koh Changi parimad rannad asuvad saare läänerannikul, millest tuntumad on Sai Chao (saare pikim rand) ja Klong Prao (maalilisem ja vaiksem). Koh Changi saarel toimuvad pidevalt ekskursioonid. Ringsõitudel käiakse suurte koskede juures ja kalurikülades, sõidetakse merele asustamata saartele, sukeldutakse isegi uppunud laevade vrakkidele, sõidetakse elevandiratsa džunglis ja külastatakse budistlikke pühakodasid.

  Pärast selliseid retki on hea ühes paljudest baaridest või restoranidest puhata ja ennast seal pakutavate roogadega turgutada, olgu need siis pärit euroopa või tai rahvusköögist.

  Koh Changil valitseb õhkkond, mis rahustab ning harmoneerib hinge loodusega

  koh chang

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex