Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Phi Phi ja Cha-Am

  Tai kuurordid

  Hua Hin ja Koh ChangKrabi ja SametPhi Phi ja Cha-Am
  Samui ja Pranburi

  Phi Phi
  Phi Phi, need on kaks maalilist Taimaa saart, kogu maailmas tuntud kui filmi „Beach” võttepaigad.
  Phi Phi, need on kaks maalilist Taimaa saart, kogu maailmas tuntud kui filmi „Beach” võttepaigad.
  Puutumatud valged liivarannad, türkiissinised laguunid ja suurejoonelised kaljumürakad pälvivad juba aastaid suure hulga turistide tähelepanu.

  Kaksiksaarte Phi Phi ja Phi Phi Laem rannikuvett peetakse juba ammusest ajast tänu vapustavalt ilusale merepõhjale ja kristallpuhtale veele parimateks sukeldumiskohtadeks kogu Kagu-Aasias. Saarte lähistel võib snorgeldada või akvalangiga sukelduda, et tunda rõõmu kuni 30 m nähtavusega kristallpuhtast veest.
  Üks Phi Phi saarte kohalikest vaatamisväärsustest on viikingite koobas, mis asub kõrgel Phi Phi Laem kaljudes ja on saanud koduks tuhandete pääsukeste kolooniale. Pikkade teivastega varustatud kohalikud ronivad peadpööritavalt kõrgele, et sealt pääsupesi korjata.

  Phi Phi saari külastavatele turistidele on mõeldud terve hulk odavaid hotelle ja bangalosid, restorane, diskoteeke, ka paar ostu- ja SPA-keskust. Hinnad on siin üsna sõbralikud, mis kahtlemata rõõmustab ostuhuvilisi.

  Kaljuronijaid ahvatlevad hingevärinaid tekitavalt kõrged rippuvad lubjakivikaljud. Päevitajad leiavad siit omaette olemiseks tühje rannaribasid ja sukeldujad hulgaliselt veealuseid koopaid. Üks paljudest ekskursioonidest tehakse poolel teel Krabi saare juurde jäävatele saartele. Mitmed neist on looduskaitsealad ja haruldaselt ilusad oma puutumatu looduse ja eksootiliste randadega. Kookospalmisalud ja liivarannad, lopsaka taimestikuga kaetud kaljud, erksavärvilised lilled ja palav päike jääb igale selle troopilise paradiisi külastajale kauaks meelde.

  Phi Phi saar on justkui loodud sellele, kes unistab puhkusest omaette, looduses, kütkestavalt sillerdava mere kaldal.

  phi phi

  Cha Am
  Cha-Am on uus kiirelt arenev merekuurort, mis asub Siiami lahe läänekaldal kolme sõidutunni kaugusel Bangkokist ja 25 km kaugusel Hua Hin`st.
  Cha-Am on uus kiirelt arenev merekuurort, mis asub Siiami lahe läänekaldal kolme sõidutunni kaugusel Bangkokist ja 25 km kaugusel Hua Hin`st. Erinevalt Pattayast, mis asub lahe vastaskaldal, puudub siin suurlinnadele omane rabelemine, mistõttu sobib see koht suurepäraselt perepuhkuseks.

  Valge liivaga rannad on siin veninud paljude kilomeetrite pikkuseks. Cha-Am võlubki eelkõige neid, kes hindavad looduse vaikset ilu ja rahulikku puhkust. Suurepärane rannajoon, korallrifid, palmisaludega ümbritsetud peene liivaga rannad – need Cha-Ami vaated jäävad igaühele, kes siin viibinud, kauaks meelde. Õhutemperatuur on siin keskmiselt 27°C.
  Parim aeg saarel puhkamiseks on jahedam periood detsembrist märtsini, kui saarel on mõõdukalt palav ja alati paistab päike.

  Aktiivse puhkuse austajad jäävad kindlasti rahule matkadega katamaraanidel, purjepaatidel ja skuutritel, võib ratsutada, sõita elevandil, mängida tennist, golfi, surfata ja teha palju muud. Kuurordis on väga populaarsed ka mitmesugused ekskursioonid.
  Võib minna tutvuma 65 km kaugusel Cha-Am`st asuva Aytthaya perioodi vanima linna Phetha Buri`ga, külastada Budha koopaid Suwanarami templit või Phra Nakhon Chiri paleed.

  Väga nõutud on ka päevane ekskursioon Bangkokki, kus külastatakse kuulsaid templeid. Kindlasti tasub külastada Sam Roy Yot rahvusparki, kus saab sõita kohaliku tai paadiga. Looduspargi maastikud on erakordselt maalised ega väsi oma puutumatu loodusega üllatamast.
  Puhkus Cha-Am`l jääb kindlasti mällu nii meeldiva ja värvikana, et soovite siia neitsilikku paika veelkord tagasi tulla.

  cha am

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex