Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Samui ja Pranburi

  Tai kuurordid

  Hua Hin ja Koh ChangKrabi ja SametPhi Phi ja Cha-Am
  Samui ja Pranburi

  Samui
  Samui (Kookosesaar) on riigi idarannikust 80 km kaugusel ja Bangkokist 560 km kaugusel asuv suuruselt kolmas Taimaa saar. Saare üldpindala on 247 km², pikkus 25 km ja laius 21 km. Idast läände läbib saart maaliline mäeahelik. Saare põhilise maastiku moodustavad lopsaka metsaga kaetud künkad. Saare rannik, see on rannad, vaiksed abajad ja lahed.

  Samui (Kookosesaar) on riigi idarannikust 80 km kaugusel ja Bangkokist 560 km kaugusel asuv suuruselt kolmas Taimaa saar. Saare üldpindala on 247 km², pikkus 25 km ja laius 21 km. Idast läände läbib saart maaliline mäeahelik. Saare põhilise maastiku moodustavad lopsaka metsaga kaetud künkad. Saare rannik, see on rannad, vaiksed abajad ja lahed. Tasandikel laiuvad lopsakad kookospalmisalud, mis lisaks oma ilule on saarerahva peamine tuluallikas.
  Samui saare koospähklid on kõrgelt hinnatud, neid loetakse maailma parimateks. Metsik troopiline taimestik ja kookosesalud vahelduvad smaragdroheliste riisipõldudega. Saare kõige populaarsemad rannad on Chaveng ja Samui, mis on ka saare ööelu keskused.
  Siin on hulgaliselt baare, omapäraseid restorane ja diskoteeke nii bambuskatuste kui ka lihtsalt lahtise taeva all, suveniirilette ja kauplusi.
  Samui saare peamisteks vaatamisväärsusteks on kaks harukordselt ilusat koske, Hin Lad ja Namuang.

  Funi saarel, mida Samuiga seob tamm, asub suur templikompleks Wan Hin Ngu. Hulgaliselt turiste sõidab siia kokku, et näha künka kohal kõrguvat tohutut 12. meetri kõrgust Istuva Budha kuju. Samuil pakutakse turistidele ka kaasakiskuvaid vaatemänge nagu meeldejäävalt naljakad ahvide showd, maotaltsutajate etteasted, kukevõitlus ja ja härjavõitlus. Kindlasti jäävad eredalt meelde ka elevandisõit ja liblikate aed, kus lopsakas troopilises roheluses lendleb ligi sada liiki neid kaunivärvilisi hapraid olendeid. Veealuse maailma huvilised oskavad kindlasti vääriliselt hinnata akvaariumi, milles on esindatud Siiami lahe kirev elustik. Veealuse ilu hindajaid rabavad korallrifide imelised vormid, mille poolest siinne meri nii rikas on.

  Samui sobib suurepäraselt igasuguse veespordiga tegelemiseks. Siin on loodud kõik tingimused allveeujumiseks ja jahiks, purjelauaga sõitmiseks ja paralennuks, tennise-, võrk- ja jalgpallimänguks. Teie teenistuses on ka traditsiooniline tai massaaž, ainulaadsed ravimtaimesaunad ja muud protseduurid, mis annavad võimaluse end uuesti sündinuna tunda.
  Igaüks, kes siin olnud, mäletab veel kaua siinseid maalilisi kaljusid, helesiniseid laguune ja ebatavaliselt ilusaid randu.
  Samui on muinasjutusaar, see on teoks saanud unistus.

  samui

  Pranburi
  Pranburi – see on väike linn 3 tunni autosõidu kaugusel Bangkokist, Hua Hin läheduses. Pranburi linnas juba kolm aastat valmistatakse paberit … ananassidest.
  Pranburi – see on väike linn 3 tunni autosõidu kaugusel Bangkokist, Hua Hin läheduses.
  Pranburi linnas juba kolm aastat valmistatakse paberit … ananassidest.
  Siin saab külastada ühte kõige huvitavamat Tai rahvusparkki – Sam Roi Yot National Park,
  mis asub 63 km kaugusel Hua Hin’ist ja selle pindala on 98 km2. Pargis saab näha mägesid,
  Mangroov metsi (Manglipuu) ja omapäraseid randu.
  Novembrist veebruarini siia lendavad kohale rändlinnud erinevatest põhjamaadest, kes talvel leiavad siin endale peavarju.

  prambui

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex