Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  Beleki kuurort

  Vaata Türgi kuurorte

  AntalyaAlanyaBeleki
  KemerMarmarisSide
  Bodrum

  Suurepärased rannad, kristallselge smaragdroheline meri ja kõrge teeninduskultuur teevad Belekist unustamatu puhkusekoha, kus korduvklientide määr on erakordselt suur.

  Belek on ranniku prestiižseim ja kalleim kuurort – siia on ehitatud peamiselt 5* luksushotelle, mille puhul hinnas on nii palju teenused, sööki ja jooki, et hotelli territooriumilt lahkumine nõuab suurt tahtejõudu. Belek on ideaalne paik spordi ja aktiivse puhkuse armastajatele – siin on võrkpalli-, jalgpalli- ja tenniseväljakud, väga head basseinid. Belekit iseloomustavad meeldiv atmosfäär, huvitav arhitektuur, muistsete aegade hõng, idamaaturgude vaim ja arheoloogia-oaasid. Kuurorti ümbritsevad männi- ja oliivisalud ning palmiistandused.

  Belek sobib suurepäraselt puhkamiseks neile, kes soovivad külastada ajaloolisi paiku – kuurordi lähedal asuvad iidsete linnade Perge, Aspendose ja Side jäänused. Belek on Türgi golfikeskus, tänaseks on siin 8 golfiväljakut, mis paiknevad hotellide läheduses. Kõrgetasemeliste golfiväljakute rajamisel on silmas peetud Euroopa golfarite maitseid ja eelistusi. Väljakud pakuvad nii sportlikku pingutust kui nauditavaid loodusvaateid.

  Beleki kuurort

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex