Liitu listiga. Juba 10246 liitunut!

  BALI SAAR RÜHMAREIS

  BALI SAARE EESTIKEELNE RÜHMAREIS!

  EKSKLUSIIVSE REISIPROGRAMMIGA, KOOS KOGENUD EESTIKEELSE GIIDI-SAATJAGA.
  KOHTADE ARV ON VÄGAGI PIIRATUD

   NB! REIS ON VÄLJUNUD!

  KOHALE VIIB MUGAVALT JA TURVALISELT TOOB TAGASI KOJU – EESTLASTE LEMMIK FINNAIR

  REISIPERIOOD:
  REISI TIPPHETKED

  INDONEESIA – Riik, mis asub Kagu-Aasias. 2010 a. andmetel elab siin üle 237 miljonit inimest. Riigi territooriumil asub 400 vulkaani ja 80 nendest on aktiivsed. Riik koosneb rohkem kui 18.000 saarest ja nendest kõige-kõige populaarsem on Bali – just sellele saarele me lähmegi!
  BALI – Indoneesia kõige populaarsem saar. Üle maailma inimesi “tõmbab” siia nagu salapärase magnetina. Räägitakse, et Bali saar ise valib inimesi, tähendab, kas Bali võtab Sind vastu või mitte!? Pärast seda saab teha oma järeldusi sest kui tekib tõmme ja igatsus selle saare vastu,siis järelikult said  Bali osaks sellest salapärasest maailmast. Maailma populaarseimad surfamiskohad asuvad Balil, populaarsemaid loodus- ja maastikuvaated (näiteks kuulsad riisiterrassid) asuvad Balil, ainulaadne ja salapärane, jooga ja meditatsiooni “pealinn” asub samuti Balil. Siia lihtsalt peab tulema, et selle sihtkohaga lähemalt tuttavaks saada ja siin olles leiab igaüks  midagi sellist, mis jääb meeldima ja samuti midagi, mis jääb võõraks aga kindel on see, et kõik, kes sellele saarele tulevad leiavad siit endale selle “miski” …
  UBUD – 1920-1930 aastatel oli maailmas kõige boheemlikum koht. Seda külastasid oma aja kuulsad inimesed (näitlejad, kunstnikud ja avaliku elu tegelased), igaühe jaoks oli siin midagi erilist ja salapärast. 60-datel Ubud oli muutunud üheks boheemlikumaks paigaks koos rikkaliku kultuuriga. Ajaga on  siin piirkonnas turism arenenud ülikiiresti,kuid siiski on säilinud paigad, kus kohalik maaelu on rikkumata ja kuulsatel riisiterrassidel endiselt kasvatatakse riisi. Jah, võib olla, tänapäevane Ubud on muutunud kaasaegsemaks, kuid üks on siiski kindel –  inimesed tulevad siia endiselt ,et leida ennast ja õppida uusi eluväärtusi. Aeg siin justkui seisma jäänud – rahulik elutempo, mingi arusaamatu salapära ja hetki, hetki mida nautida …
  MONKEY FOREST – Üks huvitavamaid turismiobjekte Ubudis, mis kuulub nimekirja “peab nägema”. Selle koha nimi on tulnud sellest, et siin metsas (pargis) elab lugematu arv makaake kuid tegelikult tegemist on iidse templiga, mis asub selle metsaorus. Siin olles tekib arusaam looduse võimsusest! Keset Ubudi linna tervitavad sind  puutumatud dzunglid  – võimas ja äärmiselt huvitav.

   

  Ole teistest kiirem ning broneeri endale reis soodushinnaga 1995,00 EUR inimese kohta kaheses toas

   

  REISIPERIOOD Hind inimese kohta
  üheses toas
  Hind inimese kohta
  kaheses toas
  Hind inimese kohta
  kolmeses toas
  KOHTADE
  SAADAVUS
  MEESKOHTI
  OOTEL
  NAISKOHTI
  OOTEL
    0 0 0

  LENNUINFO:

  LEND KUUPÄEV MARSRUUT VÄLJUB SAABUB LENNUFIRMA
  1
  2
  3
  4
  6
  7

  LENNUINFO (Finnair, algusega Tallinnast, ümberistumised Helsinkis ja Singapuris).
  Jätkulennud Singapore – Denpasar/Denpasar-Singapore juba hinna sees.

  BALI

  7 ööd Kuta piirkonnas, hotellis RANI HOTEL&SPA 3* / hommikusöögid
  4 ööd Ubudis, hotellisTHE EVITEL RESORT UBUD 3* (või sarnane) / hommikusöögid

  TOITLUSTUS (hinnas):

  -Hommikusöök: 11 korda (iga hommik)
  TOITLUSTUS (lisatasu eest):
  -Lõuna: + ca 5-10-15 EUR (oleneb menüüst ja valikust)
  -Õhtusöök: + ca 10-15-30 EUR (oleneb menüüst ja valikust)

  REISIPROGRAMM: KOGU INDONEESIA POPULAARSEIM SAAR! 

  KAUGE, SPIRITUAALNE JA SALAPÄRANE – BALI

   

  1 PÄEV (07.10.2016) – ÖINE LEND TALLINN – SINGAPUR
  Kohtume õhtul 2 tundi enne väljalendu Tallinna lennujaamas, et alustada põnevat reisi Bali saarele. Giid teeb põgusa ülevaate algavast reisist, tutvume rühmaliikmetega ning seejärel suundume check-ini ja passikontrolli. Juhime teie tähelepanu, et Tallinnas äraantava pagasi saab kätte Singapuris. Palume teil veenduda, et pagasil oleks kindlasti olemas pagasisilt koos teie kontaktandmetega. Meie lend AY081 väljub Tallinnast kell 19:30 kahe ümberistumisega, esimene lühike ümberistumine toimub Helsingis ning teine Singapuris.

   

  2 PÄEV (08.10.2016) – SAABUMINE BALI SAARELE – TRANSFEER HOTELLI – VABA AEG
  Lend AY081 saabub Singapuri kell 16:40. Seejärel me läbime vajalikud kontrollpunktid, võtame välja oma pagas ning suundume uuesti check-in’i, lennule QZ509 Denpasari. Lend QZ509 väljub Singapurist kell 21:05 ning saabub Bali saarele kell 23:45. Denpasari lennujaamas kohtume meie kohaliku giidiga ning kõik koos sõidame hotelli, mis asub Kuta piirkonnas RANI HOTEL&SPA 3*, peatume siin järgmiseks 7-ks ööks. Vaba aeg.

   

  3 – 9 PÄEV (09.10.2016-15.10.2016) – SAARE LÕUNA PIIRKOND – SAAREEKSKURSIOON – GILI’d – LISAEKSKURSIOONID
  -päev 3 (09.10.2016) – Hommikusöök hotellis. Täna on meil “sisseelamise päev”, ehk harjume kohaliku kliimaga, elutempoga, ajavahega, vaatame ringi. Hommikul ei ole kuhugi kiiret, igaüks saab pikast lennust ennast välja puhata. Päeva teisel pool giid tutvustab kohaliku piirkonda (Kuta). Räägib kuhu me üldse sattusime ja mida ümberringi huvitavat teha ning kus asuvad mõnusad söögikohad kus saab nälga kustutada. Õhtul läheme kõik koos sööma kohaliku restorani, kohapeal igaüks maksab ise, vastavalt sellele, mida tellitakse. Õhtusöögiks võib arvestada ca 20 EUR inimese kohta, selle eest saab väga korralikult süüa!

  -päev 4 (10.10.2016) – Hommikusöök hotellis. Vaba päev, kuid lisatasu eest 45 EUR inimese kohta, pakume tegevust terveks päevaks – Tänane päev toob ette palju põnevaid kohti, mida me külastame. Täna külastame kahte huvitavat piirkonda Bali saarel, üks on Uluwatu ja teine on Nusa Dua, mõlemad asuvad Bukiti poolsaarel. Uluwatus näeme iidseid Bali templeid ja sealseid kohalikke elanikke (makaake) ning Nusa Dua kaasaegset piirkonda, koos seal olevate butiikide ja Villadega. Kusjuures just Bukit poolsaarel asub kohalik rand, kus omal ajal toimusid “Eat, Pray, Love” filmivõtted. Loodetavasti meil leidub vaba hetk, et seda imelist randa külastada. Selle ekskursiooni hind sisaldub kõiki vajalikke transfeere, sissepääsupileteid, giiditeenust. Lõuna on kohalikus restoranis ning makstakse eraldi kohapeal. Lõunaks võib arvestada ca 10 EUR inimese kohta, selle eest saab väga korralikult süüa! Päeva teisel poolel jõuame tagasi hotelli, vaba aeg, ööbimine.

  -päev 5 (11.10.2016) – Hommikusöök hotellis. Vaba päev, lisatasu eest 30 EUR inimese kohta, pakume tegevust terveks päevaks – Täna külastame kuulsat Sanuri piirkonda. Kui Bali saar hakkas koguma populaarsust,siis esimene kuurortpiirkond oli just Sanuri piirkond. Pikk rannapromenaad, valge liiv, vaikne, teistsugune õhkkond – siin on väga mõnus aega veeta rannas või niisama mööda promenaadi jalutades. Kui Bali lääne piirkonnad on kuulsad oma päikeseloojangute poolest, siis Sanuris on võimalik vaadata päikesetõusu, mis on samuti omamoodi ilus ja emotsionaalne tegevus. Lõuna on kohalikus restoranis ning makstakse eraldi kohapeal. Lõunaks võib arvestada ca 10 EUR inimese kohta, selle eest saab väga korralikult süüa! Päeva teisel poolel jõuame tagasi hotelli, vaba aeg, ööbimine.

  -päev 6 (12.10.2016) – Hommikusöök hotellis. Tänane päev on kõige-kõige erilisem ning elamusterohkem, seda me saame lubada kohe 100%! Vara hommikul – äratus, pakime asjad ja sõidame Gili saarele. Kogu sõit võtab aega ca 4-5 tundi. Gili saared ehk “Indoneesia Maldiivid” nagu neid nimetatakse, asuvad Bali saarelt ida poole, kõrvalasuvas Lomboki saarel. Kokku kolm pisikest saart moodustavad omamoodi saarestiku, need on Gili Air, Gili Meno ja kolmest kõige suurem Gili Trawangan. Meie külastame teiega Gili Air’i. Saar on nii väike, et selle ümber võib jalutada ca 2 tunniga, kui mitte vähem. Siin on hästi arenenud infrastruktuur, on mitmeid kohvikuid ja söögikohti aga ka korralike restorane. Saar on niivõrd imeilus, et sellesse ära armuda on väga lihtne! Fakt on see, et iga Bali saare külastaja peab Gili saartel ära käima – seda me teile pakumegi. Siia saarele jääme ööseks, majutame hästi lihtsas bangalo tüüpi hotellis, selle abil saame tunda kohaliku elu ja kultuuri. Tähtsam siiski see, et rand on “ukse ees”, ümberringi maksimaalselt eksootikat ja imelised puhkuse võimalused.
  Gili saare reisiprogramm on järgmine (kõik ajad on orienteeruvad):
  12.10 – kolmapäev:
  07.30-09:00 – sõit sadamasse
  09:30-11:00 – paadisõit Gili Air saarele
  11:00-12:00 – kohalikus hotellis registreerimine ja vaba aeg kuni kl 16:00
  16:00 – läheme tagasi merele, seekord võtame ette klaaspõhja paadiga kruiisimoodi tegevuse. Gili saarestikus on imeline veealune maailm, sellega me tutvumegi.
  19:00 – ühine õhtusöök, lisatasu eest, igaüks maksab selle eest, mida menüü alusel tellib. Peame mainima, et mereannid siinsetes restoranides on vägagi super.
  PS: loodame, et õhtul on taevas pilvitu, sest imeline päikeseloojang on täiesti tasuta.
  Vaba aeg, minnakse kas magama, või omaette saart avastama (viimase tegevuse jaoks, soovitame varuda taskulambi).
  13.10 – neljapäev:
  Hommikusöök
  Kiirpaat tagasi Bali saarele väljub kell 10:30. Kell 12:00 jõuame tagasi Balile, sealt sõidame tagasi hotelli. Ülejäänud aeg vaba.
  NB! Nendeks kaheks päevaks, kui sõidame Gili saarele, palume kaasa võtta ainult vajalikud asjad, näiteks päikesekaitsekreem kuulub kategooriasse “peab olema!” ning mõned vajalikud riided, samuti  mõni kergem kampsun (vajadusel), mida õhtul õlgadele visata. Väike vihje: Bali – Gili paadi sõiduajal tasub aknast välja vaadata, sest siin vetes on delfiinid väga tavaline nähtus.

  -päev 8 (14.10.2016) – Hommikusöök hotellis. Täna sõidame juba tuttavasse Bukit poolsaarele, seal asuvale Bingin randa. Rannapäev, õhtusöök kohalike kalurite juures (lisatasu eest). Õhtuks jõuame tagasi hotelli, ööbimine.

  PÄEV 9 (15.10.2016) – TRANSFEER KUTA – UBUD
  Pärast hommikusööki hotellis vabastame toad ning alustame sõitu Ubudi poole, kus peatume järgmiseks 4-ks ööks, hotellis THE EVITEL RESORT UBUD 3*

  -päev 9 (15.10.2016) – Hommikusöök hotellis, väljaregistreerimine ning transfeer Ubudi. Ubudis registreerume järgmisse hotelli, kus veedame järgmised neli ööd. Täna giid teeb tutvustuse selle imelise ja salapäraselt spirituaalse linnaga.Ubud on selline koht kuhu tulevad inimesed üle kogu maailma kokku, küsite miks? Vastus on lihtne, et otsida ja leida, küsite mida? Sellele jääme vastusega võlgu, ehk igaühel tekib see võimalus aru saada, mida täpsemalt inimesed siin otsivad? Ja kas üldse siin või enda seest …? Igaljuhul Ubud on dzunglisse peidetud pärl, mida peab külastama, siia paariks ööks jääda ning lasta selle piirkonna salapära enda sisse.

  – päev 10 (16.10.2016) – Hommikusöök hotellis. Vaba päev, lisatasu eest 45 EUR inimese kohta pakume tegevust terveks päevaks. Tänane päev koondab endasse kõiki vajalikke Ubudi piirkonna vaatamisväärsusi ja turismiobjekte. Kui olete varem internetis näinud imelisi riisiterrasside pildid, nüüd olge valmis näha need päriselt ja mitte ainult näha vaid jalutada nendel – äärmiselt ilus ja huvitav! Kohalikud kuulsad templid ja kosed on samuti tänase päevaprogrammis sees. Loomulikult külastame Ubudi nr1 turismiobjekti – Monkey Forest’i. Lisaks eraldi makstakse vaid lõuna, mida pakutakse kohalikus restoranis. Imelised riisiterrasside vaated kuuluvad hinna sisse! Õhtuks jõuame tagasi hotelli, hiljem läheme linna peale, kohalikku pubisse …

  – päev 11 (17.10.2016) – Hommikusöök. Vaba päev, lisatasu eest 45 EUR inimese kohta pakume tegevust terveks päevaks. Äratus vara hommikul selleks, et jõuda kohaliku turule, seal samas võime korraldada endale ka tervislikku hommikusöögi (lisatasu eest). Puuviljade valik on meeletult suur, giid räägib ning näitab mis on mis, ja kuidas neid süüa. Hiljem alustame sõitu kohalikku templisse, ehk tänane päev tuleb jällegi täis avastamisi: templid, kosed, jõed, riisiterrassid, kohvikasvandus – kõike seda näidatakse ja tutvustatakse meile. Eraldi makstakse vaid lõuna ning õhtul ühine õhtusöök kohalikus restoranis.

  – päev 12 (18.10.2016) – Hommikusöök. Täna on vaba, päriselt vaba, igaüks saab päeva sisustada täpselt nii nagu soovib. Samas võib alati midagi põnevat koos välja mõelda. Näiteks tellida (lisatasu eest ca 25 EUR inimese kohta) transpordi ning sõita mõnesse käsitöö kaubatänavale (lattu), sest Ubud on tegelikult väga kuulus käsitöö poolest, valik käsitsi valmistatud suveniire, mööblit, riideid ja erinevaid esemeid siin vägagi lai. Õhtul kõik koos sööma!

  PÄEV 13 (19.10.2016) – LEND KOJU
  Pärast hommikusööki hotellis meil on veel aega, et veeta siin maagilises linnas viimaseid hetki. Õhtul alustame sõitu lennujaama, meie lend QZ508 väljub kell 17:40 ning saabub Singapuri kell 20:15. Tagasitulles peame läbima juba tuttavat skeemi  – välja võtma oma pagasi ning suunduma järgmise lennu check-in’i. Finnairi lend AY082 väljub Singapurist kell 23:35 ning lühikese ümberistumisega Helsingis saabub Tallinna 20.10.2016 kell 08.00.
  Tere tulemast koju! Loodame, et meie reis lõi igaühele hulgaliselt emotsioone ja elamusi. Nüüd oskab igaüks hinnata, kas Bali saar võttis ta omaks? Ainuke mis on kindel, kui tekib igatsus ja midagi sees hakkab tõmbama tagasi – olete alati oodatud ühinema meiega meie järgmistel reisidel Indoneesiasse.

  LISAINFO REISI KOHTA:

  -Tegemist on rühmareisiga. Rühmaga on kogu reisi jooksul koos kogenud eestikeelne giid-saatja Jesper Parve
  -Kohtade arv on väga piiratud ning tegemist on eksklusiivse reisiprogrammiga
  -Kohtade arv rühmas vaid 14

  HIND SISALDAB:

  – Edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast
  – Jätkulennud Singapur – Denpasar – Singapur
  – Toitlustus lennu ajal
  – Pagasi ülevedu (max 23kg per reisija; max 1x ühik)
  – Majutus hommikusöögiga Bali saarel, Kuta piirkonnas, hotellis RANI HOTEL&SPA 3*
  – Majutus hommikusöögiga Ubudis, hotellis THE EVITEL RESORT UBUD 3*
  – Ekskursioonid vastavalt programmile (koos eestikeelse giid-saatjaga)
  – Kõik vajalikud transfeerid vastavalt programmile
  – 11x hommikusööki

  LISAVÕIMALUSED:

  -Hiline väljaregistreerimine (kell 15:00) Ubudi hotellist THE ELVITEL (päev 13): +60 EUR kahese toa kohta
  -Lõuna/(d), kui programmis ei ole  mainitud, et on hinna sees: +5-10-15 EUR / kord / inimese kohta*
  -Õhtusöök/(gid), kui programmis ei ole mainitud, et on hinna sees: +10-15-30 EUR / kord / inimese kohta*
  *-oleneb menüüst ja valikust
  -Lisaekskursioonid, mis ei kuulu programmi hinna sisse

  LISATASU EEST:

  – Reisikindlustus
  – Ekskursioonid

  Otsid endale lõõgastavat reisi?
  Pole probleemi! Lennutame sind ükskõik millisesse riiki. Võta meiega ühendust ning teeme sulle parima pakkumise!

  chakra1 finair1 kidytour insta1 nova1 salva1 tallink1 nova tez1tez1anex